Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

CHANELPINCEAU DUO PAUPIÈRES RÉTRACTABLE N°200

Pędzelek do nakładania cieni do powiek
1 szt.
229,00 zł
229,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.503771
PrzeznaczenieOczy
Rodzaj pedzla do makijazuWłosie syntetyczne
Odpowiedni dlaCień do powiek
Typ produktuPędzel
Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wizażystów. Prosty, lecz funkcjonalny design sprawia, że jest to kolekcja pożądanych podręcznych akcesoriów. Pędzle wykonano z włosia syntetycznego, dzięki czemu są zarazem miękkie i odporne. Właściwie zabezpieczone w czarnej lakierowanej oprawie, elegancko wytrzymują próbę czasu.

PINCEAU DUO PAUPIÈRES RÉTRACTABLE to pędzelek z dwiema końcówkami, zaprojektowany z myślą o precyzyjnej aplikacji cieni kremowych i pudrowych. Umożliwia pewną aplikację i niezawodny profesjonalny efekt.
Specjalnie dobrane miękkie i jedwabiste włosie łatwo nabiera cienie do powiek i zapewnia ich zmysłową aplikację i idealne łączenie.
Końcówka do cieniowania o wydłużonym kształcie nabiera i rozprowadza cienie kremowe i pudrowe – łatwo i precyzyjnie.
Końcówka do łączenia cieni o pełnym kształcie i elastycznym włosiu łączy i miesza ze sobą różne odcienie produktów oraz łagodzi kontury, aby udoskonalić efekt makijażu.
Aplikacja jest możliwa w każdej chwili: dwie wysuwane końcówki pędzla są zabezpieczone skuwkami, dzięki czemu łatwo można go wsunąć do torebki.
1 pieces