Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Stylizacja włosówWooden Mini Paddle Brush
Szczotka

97,49 zł / 1 szt.
zawiera VAT
97,49 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.078473

Nasza ulubiona szczotka paddle brush teraz dostępna jest w wersji mini i umożliwia stylizację włosów poza domem. Profesjonalna szczotka do włosów typu paddle brush obejmuje rozmieszczone z równomiernym rozstawem włosie ułatwiające rozczesywanie włosów i ogranicza napięcie na poziomie włosów i skóry na głowie podczas suszenia i stylizacji. Idealnie nadaje się do wygładzania prostych włosów podczas suszenia.
• lekka
 • wymiany: 7.6 cala x 2.5 cala
Cechą charakterystyczną szczotki jest puste (bez włosia) miejsce w jej środkowo-dolnej części, które służy do wentylacji oraz usuwania nagromadzonej podczas mycia włosów wody. Ponadto, rozwiązanie to pomaga zapobiegać namnażaniu się bakterii, do którego może dojść w przypadku zalegania wody wewnątrz szczotki.
Aveda to marka przyjazna zwierzętom i naturze. Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach i nie zlecamy takich testów podmiotom trzecim. 

Mniej znaczy więcej: Ten produkt należy do naszej kategorii Clean Beauty. Oznacza to, że jest wolny od niektórych składników, których bezpieczeństwo nie zostało w pełni wyjaśnione. Więcej informacji znajdziesz w naszym Clean Beauty Guide.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹