TYLKO DO 10:00 RANO, DO ZAKUPÓW POWYŻEJ 139ZŁ ODIERZ RABAT 20% Z KODEM:COLDSkopiuj kod

Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Perfumy damskieAngel's Share The Liquors

Woda perfumowana
50 ml
755,00 zł
1 510,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
250 ml
2 690,00 zł
1 076,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Dostawa gratis
Produkt chwilowo niedostępny
Nr art.709076

Inspiracja Kiliana Hennessy'ego:
Wprowadzając na rynek nową olfaktoryczną rodzinę, Kilian Hennessy oddaje hołd zarówno swojemu dziedzictwu, jako spadkobierca znamienitego francuskiego rodu wytwórców koniaku, jak też własnej selekcji oszałamiających nut zapachowych, dzięki którym łatwiej jest przetrwać całą noc, aż do samego świtu.
W procesie tworzenia Angels’ Share po raz pierwszy podjęliśmy współpracę z francuskim perfumiarzem Benoist Lapouza. W rezultacie powstała jak do tej pory najbardziej osobista zapachowa kreacja Kiliana Hennessy’ego, dla której inspiracją była historia produkcji wyśmienitego koniaku prowadzona przez ósme już pokolenie rodziny Hennessy.
Ta nowa kompozycja przenika do najgłębszych zakamarków umysłu i pamięci Kiliana Hennessy’ego, do ich najbardziej tajemniczego wymiaru: “la part des anges” czyli “angels’ share”, co po polsku tłumaczymy jako ‘daninę dla aniołów’.

Perfumy:
Tak jak Mistrz Perfumiarstwa, który tworzy unikatowe akordy i esencje w perfumach, również i Master Blender dobiera idealne proporcje eaux-de-vie, aby w rezultacie otrzymać wyjątkowy koniak. Dzięki temu, że perfumy Angels’ Share zawierają esencję koniaku pozyskaną z tego trunku, ich sok otrzymał naturalną karmelową barwę. Kompozycję otwiera nuta olejku koniaku, osadzona na mieszance absolutu dębu, esencji cynamonu i absolutu fasolki tonka. Następnie, wyczuwane w niej długotrwałe nuty drewna sandałowego, pralinek i wanilii, przepysznie wieńczą całość, tworząc tym samym wyjątkowe połączenie, które mogło powstać jedynie z myślą o aniołach.

Nuty zapachowe:
Koniak, Orzech laskowy i Drewno dębu.

Kreator perfum:
Benoist Lapouza

50 ml
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów