Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Angel's Share The Liquors
Woda perfumowana

50 ml
870,00 zł
1 740,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
250 ml
2 850,00 zł
1 140,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Dostawa gratis
Produkt chwilowo niedostępny
+ prezent gratis
Nr art.709076

Inspiracja Kiliana Hennessy'ego:
Wprowadzając na rynek nową olfaktoryczną rodzinę, Kilian Hennessy oddaje hołd zarówno swojemu dziedzictwu, jako spadkobierca znamienitego francuskiego rodu wytwórców koniaku, jak też własnej selekcji oszałamiających nut zapachowych, dzięki którym łatwiej jest przetrwać całą noc, aż do samego świtu.
W procesie tworzenia Angels’ Share po raz pierwszy podjęliśmy współpracę z francuskim perfumiarzem Benoist Lapouza. W rezultacie powstała jak do tej pory najbardziej osobista zapachowa kreacja Kiliana Hennessy’ego, dla której inspiracją była historia produkcji wyśmienitego koniaku prowadzona przez ósme już pokolenie rodziny Hennessy.
Ta nowa kompozycja przenika do najgłębszych zakamarków umysłu i pamięci Kiliana Hennessy’ego, do ich najbardziej tajemniczego wymiaru: “la part des anges” czyli “angels’ share”, co po polsku tłumaczymy jako ‘daninę dla aniołów’.

Perfumy:
Tak jak Mistrz Perfumiarstwa, który tworzy unikatowe akordy i esencje w perfumach, również i Master Blender dobiera idealne proporcje eaux-de-vie, aby w rezultacie otrzymać wyjątkowy koniak. Dzięki temu, że perfumy Angels’ Share zawierają esencję koniaku pozyskaną z tego trunku, ich sok otrzymał naturalną karmelową barwę. Kompozycję otwiera nuta olejku koniaku, osadzona na mieszance absolutu dębu, esencji cynamonu i absolutu fasolki tonka. Następnie, wyczuwane w niej długotrwałe nuty drewna sandałowego, pralinek i wanilii, przepysznie wieńczą całość, tworząc tym samym wyjątkowe połączenie, które mogło powstać jedynie z myślą o aniołach.

Nuty zapachowe:
Koniak, Orzech laskowy i Drewno dębu.

Kreator perfum:
Benoist Lapouza

50 ml

przy zakupie produktów marki Kilian za min. 1149 zł

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 1 prezent do zamówienia. Nie dotyczy produktów Partnerów. 

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹