Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Już teraz przeceniliśmy prawie wszystko o 20% i więcej...Nie potrzebujesz kodu!

Rochas Girl
Woda toaletowa

2,5 ml
108,99 zł
87,19 zł
3 487,60 zł / 100 ml
, zawiera VAT
40 ml
198,99 zł
159,19 zł
397,98 zł / 100 ml
, zawiera VAT
60 ml
279,00 zł
223,20 zł
372,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
369,00 zł
295,20 zł
295,20 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.026292
Charakter perfumcytrusowe, drzewne, kwiatowe
Nuta głowyNeroli, Pieprz, Porzeczka
Nuta sercaKwiat pomarańczy, Jaśmin, Orchidea
Nuta bazyDrewno cedrowe, Drzewo sandałowe, Wanilia
prezent naŚwięta , Mikołajki

ROCHAS
GIRL

Czy jesteś gotowa na zmianę?

Witaj w świecie zmian!
GET INTO THE REAL LIFE
Wejdz do prawdziwego życia

SPRAY GOOD - FEEL GOOD!

“Tylko pozytywne wibracje”

Społeczeństwo wmawia dziewczynom na całym świecie, kim i jakie powinny być... co zdecydowanie nie jest ich prawdziwym Ja! GIRL to woda toaletowa ze szczyptą wolności, noszona, aby powiedzieć „nie” robieniu tego, co ci każą i aby skupić się na tym, co naprawdę ważne: odnalezieniu siebie.

Pierwszy zapach 100% FEEL GOOD

Ten nowy rodzaj wody toaletowej to prawdziwie kobiecy romans.
Cytrusowo-drzewno-kwiatowa kompozycja autorstwa Anne Flipo (Mistrzyni Perfumeryjna IFF), stanowi odę do wolności i dobrego samopoczucia dzięki wegańskiej, w 90% naturalnej formule, która łagodzi stres. A to wszystko dzięki ekstraktowi z neroli, którego właściwości relaksujące zostały potwierdzone neurobiologicznie*. Ten cenny i w 100% naturalny składnik jest pozyskiwany
w sposób odpowiedzialny i w pełni identyfikowalny, aby dobrze Ci służyć.
*Badanie BRAINEMOTIONS ™ przeprowadzone przez IFF w 2020 roku na panelu 20 osób w wieku od 18 do 45 lat.

Lepsze samopoczucie jest dobre... Ale naprawdę dobre samopoczucie jest jeszcze lepsze!

Już przy pierwszym węchu ciężar spada z Twoich ramion dzięki naturalnemu zastrzykowi świeżości kojącego neroli, przygotowując grunt pod orzeźwiające pąki czarnej porzeczki i musujące ziarna różowego pieprzu, które dodają zdecydowanej ostrości! Drugi węch przynosi jasną przestrzeń światła. Ogromny bukiet białych kwiatów odsłania pełną kobiecość zapachu, uwalniając promienne i nieskazitelne nuty kwiatu pomarańczy, jaśminu i aksamitnej, lekko balsamicznej orchidei. Wreszcie drzewo sandałowe i drzewo cedrowe zmysłowo rozgrzewają naszą skórę wraz z nutą wanilii.

CZY JESTEŚ GOTOWA NA ZMIANĘ ?

“Razem reprezentujemy nieskończone możliwości”

GIRL to celebracja. Święto wszystkich dziewczyn na całym świecie, które wierzą w bardziej inkluzywny świat, w którym ludzie spotykają się, aby stworzyć nieodparcie bogate poczucie jedności.

DZIEWCZYNO wiesz... że to prawda!

“Nie ma planety B”

Ale jest społeczność, która wybiera inteligentną konsumpcję dla lepszego świata.
Nowe, odpowiedzialne pokolenie, które słusznie chce wiedzieć, co kupuje.

GIRL to:

•Minimalistyczna formuła: wegańska, w 90% ze składników pochodzenia naturalnego,  skoncentrowana na składnikach pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny. Każdy flakon to: 39% koncentracja perfum pochodzenia naturalnego, wyprodukowana przy użyciu w 97,5% zielonej chemii, w 100% naturalnego alkoholu buraczanego ze źródeł niemodyfikowanych genetycznie, który jest w 94% biodegradowalny; i w 100% naturalnej czystej wody.

•Zoptymalizowana formuła: wolna od barwników, stabilizatorów i filtrów UV zwykle występujących w tradycyjnych recepturach oraz od BHT i salicylanu benzylu. Formuła bogata w naturalne składniki została opracowana w celu zminimalizowania alergenów. Takie podejście do formulacji w żaden sposób nie wpływa na integralność zapachu.

Prawdziwy “mniej znaczy lepiej” design: tylko dwa kolory, logo, manifest i symbol efektownego minimalizmu. Przezroczyste szkło oznacza przejrzystość szczerego podejścia.


•Ekologiczny flakon: pod jego subtelnym designem i ponadczasowymi czystymi liniami kryje się wyczyn lokalnej produkcji: poza korkiem, który pochodzi z pobliskiej Hiszpanii, reszta flakonu jest w 100% wyprodukowana we Francji. Gładki korek, wykonany
z częściowo przetworzonego plastiku ozdabia flakon wykonany w 40% z PCR - przetworzonego szkła pochodzącego z gospodarstw domowych (1), aby zmniejszyć ślad węglowy produkcji o 9 % i  zużycie wody o 12% (2). Czysty lakier na bazie wody i druk atramentowy pozwalają zaoszczędzić od 30% do 50% energii.

•Ekologiczne opakowanie zewnętrzne: wykonane we Francji i ograniczone do niezbędnych elementów, z certyfikatem FSC.

•Zapach odpowiedzialny społecznie: Rochas przekazuje 1% swoich dochodów ze sprzedaży GIRL międzynarodowej organizacji "1% For The Planet", która wspiera stowarzyszenia działające na rzecz ochrony środowiska.

 Spray Good – Feel Good!

2,5 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹