Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

VOLUMIZING SHAMPOO WITH CITRUS FRUITS
Szampon do włosów

250 ml
38,00 zł
15,20 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.089955

1.1 SZAMPON DODAJĄCY OBJĘTOŚCI  Z OWOCAMI CYTRUSOWYMI 250 ml
Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się.
Naturalny szampon zwiększający objętość włosów cienkich i przetłuszczających się. Jego baza myjąca, stworzona ze składników pochodzenia roślinnego, jest delikatna dla włosów i skóry głowy. Zawiera olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy i bergamotki, dzięki którym włosy stają się świeże, lśniące i błyszczące.

Ingredients Cosmetic properties
Hydrolizowane proteiny pszenicy w kompleksie z kwasami kokosowymi Naturalna baza surfaktantowa, otrzymywana z hydrolizowanych białek pszenicy, skompleksowanych z kwasami kokosowymi. Ma dobrą zdolność pienienia; oczyszcza włosy, nie osadzając na nich. Idealny do delikatnej skóry głowy, nadaje włosom objętość i strukturę.
Mieszanka surfaktantów pochodzenia naturalnego Mieszanka trzech środków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego: dwóch z oleju kokosowego o bardzo dobrej sile pienienia, jeden z oliwy z oliwek do dobrego, ale nieagresywnego czyszczenia włosów.
Woda z gorzkich pomarańczy Woda z kwiatów gorzkiej pomarańczy otrzymywana przez destylację z parą wodną. Posiada właściwości aromatyczne i regenerujące. Zawiera flawonoidy przeciwutleniające.
Olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy, cytryny i bergamotki Olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy, cytryny i bergamotki o właściwościach orzeźwiających i oczyszczających. Ich charakterystyczne elementy mają właściwości antyseptyczne. Dzięki działaniu ściągającemu i odtruwającemu przywracają równowagę skórze głowy. Efekt końcowy to czyste i jasne włosy o przyjemnym cytrusowym zapachu.
 

250 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹