Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

MOISTURIZING SHAMPOO WITH SWEET FENNEL
Szampon do włosów

250 ml
38,00 zł
30,40 zł
12,16 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.089956

1.2 NAWILŻAJĄCY SZAMPON ZE SŁODKIM KOPEREM 250 ml
Szampon do włosów suchych, łamliwych i matowych.
Szampon nawilżający do włosów suchych, łamliwych i matowych. Jego baza myjąca, stworzona ze składników pochodzenia roślinnego, jest delikatna dla włosów i skóry głowy. Zawiera olejek eteryczny ze słodkiego kopru włoskiego i proteiny pszenicy o właściwościach odżywczych, dzięki którym włosy stają się miękkie i gładkie.

Ingredients Cosmetic properties
Mieszanka surfaktantów pochodzenia naturalnego Mieszanka trzech środków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego: dwóch z oleju kokosowego o bardzo dobrej sile pienienia, jeden z oliwy z oliwek do dobrego, ale nieagresywnego czyszczenia włosów.
Aromatyczna woda miętowa  Wodnisty ekstrakt z liści mięty ma świeże, zregenerowane i balsamiczne właściwości. Jest delikatny dla skóry głowy.
Olejek eteryczny z geranium Bodziszek  (Geranium) pochodzi z Afryki Południowej, gdzie występuje duża liczba odmian. Olejek eteryczny otrzymywany jest z liści i kwiatów w procesie destylacji z parą wodną. Jest szeroko stosowany w przemyśle perfumeryjnym.
Olejek ze słodkiego kopru włoskiego Olejek eteryczny ze słodkiego kopru włoskiego otrzymywany jest z jego nasion przez destylację z parą wodną. Dzięki właściwościom uspokajającym i tonizującym jest bardzo dobrym środkiem do pielęgnacji włosów. Jego charakterystyczny zapach ułatwia koncentrację, łagodząc stres.
Hydrolizowane białka pszenicy Używane ze względu na  ich działania ochronnego. Białka pokrywają włosy, nadając im elastyczność i nawilżenie. Zapobiegają osłabieniu włosów, pomagając im trzymać się blisko łusek włosów. Sprawiają, że włosy są miękkie, jasne, lśniące i łatwo się rozczesują.

250 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹