Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

NOURISHING CONDITIONER WITH MANGO AND RICE PROTEINS
Odżywka do włosów do spłukiwania

250 ml
20,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
50,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.090033

2.1 ODŻYWCZA ODŻYWKA Z PROTEINAMI MANGO I RYŻU 250 ml
Do każdego rodzaju włosów.
Odżywka bez silikonów o działaniu rozczesującym i odżywczym. Zawiera ekstrakt z mango i proteiny ryżu o właściwościach odżywczych i rewitalizujących. Sprawia, że włosy stają się miękkie, chronione i nawilżone, nie obciążając ich.

Ingredients Cosmetic properties
Odżywka pochodzenia roślinnego Odżywka pochodzenia roślinnego o bardzo dobrym profilu ekotoksykologicznym. Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i nie obciążają ich. Zmniejsza działanie antystatyczne.
Emolient pochodzenia naturalnego Naturalny lipid pochodzenia kokosowego o działaniu zmiękczającym. To naturalna alternatywa dla silikonu. Jest składnikiem szybko biodegradowalnym. Działa kondycjonująco, ograniczając efekt puszenia się włosów.
Lemon juice extract, Mango extract, Passion Fruit extract Ekstrakt z soku z cytryny, Ekstrakt z Mango, Ekstrakt z Marakui
HydrolIzat protein ryżowych Extract z otrębów ryżowych proteiny działają kondycjonująco, ponieważ tworzą film ochronny wokół włosa, podtrzymując jego włókno. Sprawiają, że włosy są jasne, miękkie i łatwo się rozczesują. Przedłużają elastyczność włosów, zapobiegają ich wypadaniu i działają antystatycznie.

250 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹