Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Eau de Parfum
Woda perfumowana

125 ml
562,56 zł / 100 ml
zawiera VAT
879,00 zł
703,20 zł
Oszczędzasz 20%
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.023834

Collection Boucheron wywołuje głód podróży poprzez ewokatywne zapachy z najbardziej niesamowitych destynacji.

Każda z nich opowiada historię śmiałości i wolności. Teraz, Boucheron przedstawia nową kreację, odkrywając zupełnie nowy kierunek: Cuir de Venise.

Wenecja – ponadczasowe miasto poprzecinane kanałami, znane z karnawału oraz pełne gotyckiej architektury.
Utrwala wyjątkowe rzemiosło pochodzące z okresu prosperity miasta w XIII wieku: rzemieślnictwo skórzane. Wykonana ręcznie w warsztatach wzdłuż wąskich uliczek miasta, skóra wenecka jest prawdziwym skarbem znanym w całej Europie, dzięki tradycyjnym technikom jest wytrzymała, niczym wieczność, a jej kolory mienią się. Jej sprężystość pozwala na każde zastosowania, czyniąc z niej inspirujący i kreatywny materiał. Jej głęboki, gęsty odcień przywodzi na myśl niezwykle piękny kamień szlachetny: turmalin brązowy.

Kompozycja

Zauroczeni wyrafinowanym, miodowym zapachem skóry Michel Almairac i Clément Marx stworzyli nową drzewną, skórzaną kompozycję o wyrafinowanych nutach, wzmocnioną ciepłymi, korzennymi nutami.
Według słów dwóch perfumiarzy Robertet:

„Chcieliśmy stworzyć zmysłowy i otulający zapach, który byłby jak druga skóra. Jako główny składnik kompozycji wybraliśmy esencję z drzewa gwajakowego. W połączeniu z innymi nutami drzewnymi, takimi jak cedr, paczula i papirus, jego intensywność dodaje wrażenia ekstremalnego bogactwa. Napar z kakao i jego absolut nadają zapachowi słodki i zmysłowy wymiar."

Świeżość imbiru i cynamonu są otulone naparem z kakao, wzmocniony nutą szafranu. Szlak biegnie dalej ciepłymi poprzez ciepłe nuty drewna gwajakowego oraz papirusu, które uwalniają skórzaste akcenty. Zmieszane ze zmysłową paczulą, stają się niczym „druga skóra”, jednocześnie nadając  bursztynowego odcienia. W nutach bazowych absolut kakaowy i wanilia wzbogacają zapach otulającą nutą, podtrzymywaną przez amerykańskie drzewo cedrowe.

Flakon i opakowanie

Każda kreacja z kolekcji Boucheron jest wyjątkowa. Czyste i eleganckie linie flakonu oraz pudełka jednoznacznie pokazują, że należą one do cennej kolekcji Maison.
Majestatyczna szklana butelka ma złotą szyjkę inspirowaną kultowym motywem podwójnego gadronu w biżuterii Boucheron i zwieńczona jest białym wieczkiem przypominającym nieskazitelną ceramikę. Idealnie dopasowana do krzywizn butelki, złota metalowa tabliczka ujawnia nazwę dzieła. Choć dyskretny, podkreśla zapach, którego odcień subtelnie przypomina wyrafinowany materiał, który celebruje.
W okazałym pudełku znajduje się cenna esencja. Owinięty luksusowym białym papierem w prążki, jest akcentowany złotymi detalami i otwierany rypsową wstążką w kolorze, który podobnie jak odcień zapachu przywołuje inspirację nową kompozycją.

125 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹