Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Woda toaletowa

50 ml
6 980,00 zł / 1000 ml
zawiera VAT
349,00 zł
Wkrótce dostępne
100 ml
4 050,00 zł / 1000 ml
zawiera VAT
448,00 zł
405,00 zł
Oszczędzasz 9%
Najlepsza oferta
Produkt dostępny
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.218437
Charakter perfumświeże
Nuta głowyBergamotka
Nuta sercaIrys
Nuta bazyWetiwer
Typ produktuFlakon z pompką
Przeznaczenieszyja

Poznaj Prada Luna Rossa Ocean, najnowszą wodę toaletową dla niego od Prady.

 

Serii Luna Rossa nie trzeba nikomu przedstawiać. Wywodzące się z kultowej kolekcji dla mężczyzn Linea Rossa zapachy są kwintesencją pasji, siły i zamiłowania do innowacji.

 

Inspiracją i główną wizją, wokół której powstała Luna Rossa Ocean, jest technologia i nieskończone możliwości, które idą z nią w parze.

 

Modelowy wielbiciel tej eleganckiej wody toaletowej kocha technologię i widzi ją jako przedłużenie samego siebie. To mężczyzna, który wierzy, że dzięki nauce niemożliwe staje się możliwe, a jedyny limit na drodze rozwoju to granice wyobraźni.

 

Fascynacja nowoczesnymi technologiami przejawia się również w procesie powstania Luna Rossa Ocean. Kompozycja ta została stworzona przy użyciu metody destylacji molekularnej, która pozwala na wyodrębnienie najgłębszych i najbardziej wyrafinowanych nut zapachowych.

 

Technologia pozwoliła również na kontakt kreatorów tej wody toaletowej dla mężczyzn, dwóch mistrzów sztuki perfumiarskiej, Anne Flipo i Carlos Benaim. Luna Rossa Ocean powstała dzięki dialogowi toczącemu się pomiędzy Paryżem a Nowym Jorkiem, z najbardziej zaawansowanymi technologiami pozwalającymi przekraczać granice czasu i przestrzeni.

 

Ten zapach dla mężczyzn zamknięty został w eleganckim, granatowym flakonie, którego kolor od razu przywodzi na myśl głębię i niepokojące piękno oceanu. Granat został przełamany intensywnie czerwoną linią, charakterystyczną dla serii Linea Rossa.

 

Nuty zapachowe:

 

Prada Luna Rossa Ocean to zdecydowany zapach, która powstał z najwyższej jakości składników przy użyciu najnowszej dostępnej technologii.

 

Pierwszym, co poczujesz, będą nuty bergamotki, które stopniową przejdą w charakterystyczne akordy irysa. Bazę tej męskiej wody toaletowej stanowi wetyweria z Haiti oraz karmel.

 

Efektem jest idealne połączenie świeżości i głębszych, korzennych nut. Słowem - zapach idealny na każdą okazję.

100 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹