Darmowa dostawa od 49 zł     Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Acqua di Giò HommeWoda Perfumowana Refillable
Woda perfumowana

40 ml
772,50 zł / 100 ml
zawiera VAT
361,00 zł
309,00 zł
Oszczędzasz 14%
Wkrótce dostępne
75 ml
532,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
517,00 zł
399,00 zł
Oszczędzasz 22%
Produkt dostępny
125 ml
423,20 zł / 100 ml
zawiera VAT
693,00 zł
529,00 zł
Oszczędzasz 23%
Najlepsza oferta
Produkt dostępny
Nowość, wkrótce w sprzedażyDostawa gratis
Nr art.470997
ACQUA DI GIÒ – ponadczasowa ikona, która kształtuje przyszłośćPoznaj najnowszą wersję ACQUA DI GIÒ, męskiej kompozycji od Armaniego, która 25 lat temu wstrząsnęła światem zapachów.Powstanie zapachu zainspirowała śródziemnomorska wyspa Pantelleria, dziki i surowy skrawek lądu leżący pomiędzy Sycylią a Afryką. W jej zniewalającym krajobrazie dominują światło, słońce i woda, pomiędzy którymi zacierają się wszelkie granice. W wyobraźni Giorgio Armaniego sceneria ta połączyła się z ideą nowej, wyzwolonej męskości, współgrającej z naturą i własnymi emocjami.Mężczyzna ACQUA DI GIÒ dąży do harmonii ze światem i odkrywa własne „ja” w równowadze pomiędzy aspektem cielesnym i duchowym.NUTY ZAPACHOWENowa męska woda perfumowana nawiązuje do swoich poprzedników, przywołując na myśl słony aromat morskich fal. Jej kompozycja opiera się na tradycyjnych dla linii orzeźwiających nutach bergamotki i neroli, które śmiało splatają się z drzewnymi akordami cedru oraz paczulą. Najnowszą wersję zapachu wyróżnia wyjątkowy dodatek, molekuł Yodanol™, który odpowiada za wrażenie nieskończonej świeżości i zmysłowości.FLAKONFlakon ACQUA DI GIÒ zamyka potęgę morza w luksusowej butelce. Jego design łączy w sobie czyste linie i krągłe krawędzie, a matowe szkło przypomina naczynie wyrzeźbione przez fale i wygłaskane przez morski piasek.
40 ml

ACQUA DI GIO EAU DE PARFUM

Mistyczny świeży zapach morski

Nuta głowy

ZIELONA MANDARYNKA

Czysty morski zapach otwiera świeżość zielonej mandarynki.

Nuta serca

SZAŁWIA

Zupełnie nowa, kwiatowa kompozycja, zbudowana w oparciu o akcenty szałwiowe.

Nuta bazy

PACZULA

Morskim nutom towarzyszy paczula, tworząc sensualny zapach o harmonijnej osobowości i zmysłowej sile. Całości dopełnia vetiver z Haiti, podkreślając drzewne akcenty.

MORZE ZAMKNIĘTE WE FLAKONIE

Ikoniczny flakon ACQUA DI GIÒ symbolizuje moc i prostotę. Architektoniczny design opiera się na kontraście pomiędzy czystymi liniami i krągłymi krawędziami. Przezroczyste szkło przypomina naczynie wyrzeźbione przez fale i wygłaskane przez morski piasek.

Flakon ACQUA DI GIÒ został stworzony z myślą o odpowiedzialności za środowisko i jest przystosowany do wielokrotnego napełniania.

KOMPOZYCJA ZGODNA Z NATURĄ

ACQUA DI GIÒ eau de parfum

  • Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 49zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹