Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

AireBrush Duo
Suszarka do włosów

1 szt.
869,00 zł
869,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.474709

Dzięki nowej suszarce do włosów T3 AireBrush Duo możesz teraz suszyć i układać włosy indywidualnie.

Produkt, który zdobył nagrodę Allure Best of Beauty, oferuje całą gamę stylizacji włosów z wymiennymi nasadkami: od gładkich i błyszczących po pełną objętość i falowane. T3 AireBrush Duo zapewnia lśniące rezultaty bez puszenia się – dla prostych, falowanych i puszących się włosów. Szczotka do suszarki pomaga wygładzić puszące się włosy. Zaprojektowana jako wymienna szczotka z dwoma nasadkami i 15 możliwymi kombinacjami temperatury i prędkości dla każdego rodzaju i tekstury włosów. Użyj okrągłej szczotki, aby uzyskać efektowny wygląd o dużej objętości, lub szczotki łopatkowej, aby uzyskać gładką, lśniącą stylizację włosów.

Z potężnym generatorem jonów i inteligentnym mikroczipem: Technologia T3 IonFlow zapewnia przepływ powietrza wzbogacony jonami, a temperatura jest precyzyjnie regulowana cyfrowo. Daje to profesjonalne rezultaty bez puszenia się włosów. Włosie SmoothGrip przyczynia się do kontrolowanego chwytu - dla łatwej stylizacji. Ceramiczna powierzchnia CeraGloss zapewnia odpowiedni połysk.

Ta mocna szczotko-suszarka zapewnia lśniące, piękne efekty stylizacji dla wszystkich rodzajów włosów. Zmień, kształt, styl!

Ta szczotko-suszarka do włosów ma między innymi następujące zalety: Lekkość; trwały silnik; Elastyczny profesjonalny kabel 360° o długości 2,7 m; 2 lata gwarancji

1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹