Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

SonicSmile + Bright - Gift Set

Rose-Gold
769,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
769,00 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.501362
Silk'n SonicSmile x Bright zestaw

Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów i silikonowa szczoteczka do twarzy

Jaki jest sekret pięknego uśmiechu i promiennej cery? Odpowiedź znajduje się w tym zestawie!

- Idealne połączenie do porannej i wieczornej rutyny

- SonicSmile: soniczna szczoteczka do zębów zapewniająca dokładne czyszczenie

- Dla bielszych zębów i zdrowszych dziąseł

- Bright: silikonowa szczoteczka do twarzy do głębokiego oczyszczania skóry

- Usuwa brud i pozostałości makijażu, odblokowuje pory

Wyjątkowy zestaw upiększający Zestaw zawiera nasze bestsellery do doskonałego czyszczenia zębów i oczyszczania skóry! Przedstawiamy Silk'n SonicSmile, soniczną elektryczną szczoteczkę do zębów oraz Silk'n Bright, ultra higieniczną szczoteczkę do twarzy. Idealne połączenie do porannej i wieczornej pielęgnacji urody!

Soniczna szczoteczka elektryczna Dzięki 31 000 wibrujących ruchów szczoteczki, Silk'n SonicSmile zapewnia doskonałe czyszczenie zębów i jest bardziej skuteczna niż szczotkowanie manualne, ponieważ optymalnie czyści przestrzenie międzyzębowe i wzdłuż linii dziąseł. Usuwa znacznie więcej płytki nazębnej i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu powstaje mniej kamienia nazębnego. Dzięki temu szczoteczka soniczna zapewnia zdrowsze dziąsła i czystsze, bielsze zęby.

Silk'n SonicSmile posiada 5 różnych ustawień: White, Clean, Polish, Massage i Study. Czas działania na jednym ładowaniu wynosi do 3 tygodni.

Dowiedz się więcej o Silk'n SonicSmile

Ultra-higieniczna szczoteczka do twarzy Silk'n Bright to silikonowa szczoteczka do twarzy, która głęboko oczyszcza i masuje skórę. Jej długie, miękkie silikonowe wypustki zapewniają wiele korzyści. Brud, olej i pozostałości makijażu są usuwane ze skóry, pozostawiając ją czystą i świeżą. Szczoteczka do twarzy jest niezwykle miękka, dzięki czemu nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Jest odporna na gromadzenie się bakterii, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo higieniczną pielęgnację każdego dnia. Nie musisz kupować nowych główek szczoteczki, więc oszczędzasz pieniądze!

Silikonowej szczoteczki do oczyszczania twarzy Silk'n Bright można używać po obu stronach. Przednia strona jest odpowiednia do głębokiego oczyszczania skóry i jest 5 razy skuteczniejsza niż oczyszczanie ręczne. Tylna strona zapewnia relaksujący masaż, podczas którego wibracje o wysokiej częstotliwości sprawiają, że produkty do pielęgnacji skóry wnikają głębiej w skórę i dzięki temu działają skuteczniej.
Rose-Gold
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹