Dostawa gratis od 49zł   Bezpłatny zwrot przez 30 dni    Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

My WayFloral Refillable
Woda perfumowana

30 ml
1 063,33 zł / 100 ml
zawiera VAT
319,00 zł
Produkt dostępny
50 ml
918,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
459,00 zł
Najlepsza oferta
Produkt dostępny
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.1004028
Charakter perfumowocowe
Nuta głowyMandarynka
Nuta sercaTuberoza
Nuta bazyWanilia
pojemnik wielokrotnego użytkuTak
uzupełnienieTak
Typ produktuSpray
PrzeznaczenieCiało
prezent naurodziny

Giorgio Armani MY WAY FLORAL – woda perfumowana

MY WAY FLORAL – ZAPACH, KTÓRY ROZKWITA.

Poznaj najnowszą wersję My Way, wyjątkowej i w pełni ekologicznej kompozycji od marki Armani. Motto zapachowego uniwersum to I am what I live – jestem tym, co przeżywam. W sentencji tej wyraża się przekonanie o transformującej sile spotkań z Innym, które pozwalają nam poznać prawdę o świecie i sobie samych.

My Way Floral, kolejna odsłona kobiecej wody perfumowanej, przywołuje świeżość i ekscytację towarzyszące pierwszemu spotkaniu. Radosne uczucie, które sprawia, że doświadczające go osoby rozkwitają i dojrzewają. Jakość ta wyraża się w świeżych nutach, które rozświetlają biały bukiet My Way i zapraszają tych, którzy go noszą, do otwarcia swoich horyzontów.

NUTY ZAPACHOWE
Carlos Benaïm i Dominique Ropion, twórcy wody perfumowanej dla niej, połączyli swoje siły, aby zaprosić Cię w olfaktoryczną podróż dookoła świata. Składniki wykorzystane w My Way Florale zostały pozyskane w sposób przyjazny środowisku, aby pomóc kompozycji osiągnąć pełną neutralność węglową.

Nuty głowy
Pochodząca z Włoch zielona mandarynka i tunezyjski olejek petitgrain nadają zapachowi urzekającej świeżości. Nuty te harmonijnie łączą się z uprawianym w Egipcie kwiatem pomarańczy.

Nuty serca
Bukiet białych kwiatów, w którego centrum wybrzmiewa indyjska tuberoza, został wzbogacony olejkiem z neroli, podkreślającym słoneczne oblicze kompozycji.

Nuty bazy
Baza zapachu to talizman, które da Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tworzą go ciepła wanilia destylowana razem z olejkiem neroli oraz białe piżmo.

FLAKON
Nowy flakon My Way Florale wykonany został z matowego szkła, które przywodzi na myśl osiadającą na kwiatach poranną rosę. Wieńczy go charakterystyczny dla serii My Way błękitny korek symbolizujący planetę Ziemię. Błękitny kamień otoczony został złotą obrączką – talizmanem i przypomnieniem o indywidualnej drodze, którą podąża każdy z nas.

30 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa w aplikacji
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹