Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

212Heroes For Her
Woda perfumowana

Produkt dostępny onlineKoszty dostawy
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.496106

Innowacyjna woda perfumowana 212 Heroes For Her ma wegańską formułę i oryginalny flakon nawiązujący do legendarnej już deskorolki 212 Men Heroes, który jest symbolem optymizmu, śmiałości, dążenia do dosonałości, przyjaźni oraz indywidualizmu połączonego z poczuciem wspólnoty.

Zapach ma charakter energetyzujący i delikatnie musujący. Nuty głowy zaskakują eksplozją cytrusów i owoców. Głównym składnikiem jest malina – intensywna i zabawna, stworzona za pomocą biotechnologii, dzięki której podkreślono jej radosne oblicze.
Nutę serca wypełniają białe kwiaty – czysty, młodzieńczy romantyzm. Dominują w niej kwiaty pomarańczy o słodkich śródziemnomorskich niuansach oraz jaśmin wielkolistny, charakterystyczny składnik świata Carolina Herrera. Jego kremowa miękkość toruje drogę nutom głębi, które pozostają długo wyczuwalne dzięki aurze – olfaktorycznej aureoli zapachu. W kompozycji 212 Heroes kluczowymi składnikami są drewno cedrowe i sandałowe, dwie współczesne nuty drzewne, które wykraczają poza konwencjonalne granice płci i wnoszą do zapachu głębię oraz ciepło.

30 ml

212 HEROES FOR HER

NUTA GŁOWY

Otwarcie zapachu zaskakuje eksplozją cytrusów i owoców. Intensywna malina łączy się z cierpką słodyczą mandarynki.

NUTA SERCA

W nucie serca dominują kwiaty pomarańczy o słodkich śródziemnomorskich niuansach oraz jaśmin wielkolistny.

NUTA BAZY

Drewno cedrowe i sandałowe, dwie współczesne nuty drzewne, które wykraczają poza konwencjonalne granice płci, wnoszą do zapachu głębię oraz ciepło.

WYJĄTKOWY FLAKON

Flakon 212 Heroes to jeden z naszych najambitniejszych projektów marki Carolia Herrera.

Deskorolka symbolizuje oddanie młodości, która jest stanem ducha oraz autentyczności.

Różowy odcień, w którym skąpane są flakony kolekcji, akcent optymizmu i promienności, odzwierciedla wizualny język pokolenia Z: jest to sposób ekspresji i obiekt pożądania zarówno w mediach społecznościowych, jak i w realnym życiu.

OPTYMIZM, ŚMIAŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ

Miej odwagę, by zawsze być sobą

Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa wszystkich zamówień
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹