Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Orchidée ImpérialeThe Molecular Concentrate Eye Cream
Krem pod oczy

20 ml
7 545,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
Produkt dostępny
1 509,00 zł
20 ml
6 675,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
Najlepsza oferta
Wkrótce dostępne
1 335,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
+ prezent gratis
Nr art.1036363
Konsystencjakrem
pojemnik wielokrotnego użytkuTak
Przeznaczenieoczy

Guerlain Orchidée Impériale Molekularny skoncentrowany krem pod oczy

WYSOKO REGENERACYJNA MOC ORCHIDEI¹ Z EFEKTEM LIFTINGU, ZREWOLUCJONIZOWANA PRZEZ NANONAUKĘ DLA OCZU.
Po 15 latach badań w Orchidarium®, Guerlain ujawnia sekret nieskończonej długowieczności dla oczu i przedstawia nową generację wysoce skoncentrowanej pielęgnacji oczu. Regenerująca moc z efektem liftingu niezwykłego nowego duetu orchidei¹ skoncentrowana jest w nowym molekularnym ekstrakcie Orchid Totum Eye Liftᵀᴹ. Jest napędzany do źródła młodości skóry przez najnowocześniejszą technologię, Nano-Concentrationᵀᴹ². Silnie zregenerowane, oczy wydają się widocznie podniesione. Kontur ust i linie ekspresji są natychmiast wygładzone.

NOWY MOLEKULARNY WYCIĄG Z ORCHIDEI TOTUM EYE LIFT™
Złożony z wielu różnych cząsteczek, nowy ekstrakt Orchid Totum™ jest wysokowydajnym koncentratem. Ta najnowocześniejsza technologia pomaga regulować oddychanie komórkowe, wspierając regenerację skóry, a także po raz pierwszy celuje w enzym długowieczności, aby pomóc przedłużyć wygląd młodości¹.

Wzbogacony o liftingującą frakcję¹ orchidei, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby okolic oczu, staje się nowym ekstraktem molekularnym Orchid Totum Eye Lift™ oferującym następnie wysoką regenerację i efekt liftingu u podstaw młodości oczu.

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA NANO-KONCENTRACJI™²
Zainspirowana nanonauką formuła Molekularnego skoncentrowanego kremu pod oczy jest frakcjonowana w nanoskali² i wektoryzowana. Dzięki temu jest w stanie przenieść ekstrakty z orchidei do serca skóry, oferując stopniową i ciągłą dyfuzję, doskonale dostosowaną do delikatnej okolicy oczu. Nanoformuła odświeża wyjątkową sygnaturę sensoryczną Orchidée Impériale. Łączy bogactwo i miękkość kremu z lekkością i świeżością żelu w wysoce naturalnej 96%³ nanoemulsji.

MODELARZ OCZU
Opracowany przez ekspertów ds. pielęgnacji twarzy w spa Guerlain, zaokrąglony kształt narzędzia do masażu idealnie dopasowuje się do konturu oka. Zimny dotyk ceramiki pozwala na głęboki i precyzyjny masaż konturu oka i linii ekspresji, o działaniu relaksującym i stymulującym.
Przyczynia się do skuteczności przeciwstarzeniowej formuły, dla widocznie młodszego wyglądu oczu, przez długi czas.

20 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹