Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

ProduktyPłyn do usuwania farby

Farba do włosów
150 ml
197,44 zł
84,27 zł
56,18 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.M1033260
Marka kosmetyków Wella jest znana na całym świecie z wyjątkowych produktów do pielęgnacji włosów. Oprócz szamponów i preparatów do farbowania, płyn usuwający zabrudzenia po koloryzacji Invigo Color Service jest jednym z najpopularniejszych produktów firmy kosmetycznej Wella. Ten produkt pielęgnacyjny z linii serwisowej został opracowany wyłącznie z myślą o profesjonalnych potrzebach fryzjerów i salonów. Wysokiej jakości produkt serwisowy w poręcznej buteleczce pielęgnująco i łagodnie usuwa wszelkie plamy, które pojawiają się na skórze podczas farbowania włosów. Te przebarwione miejsca na skórze głowy można łatwo dostrzec między włosami. Firma kosmetyczna wydała specjalne instrukcje użytkowania tego produktu pielęgnacyjnego.

Płyn usuwający zabrudzenia po koloryzacji Invigo Color Service zapewniający doskonale wypielęgnowane włosy i skórę głowy

Delikatny płyn z serii pielęgnacyjnej Service by Wella to skuteczna ochrona skóry, która nie jest nakładana na włosy, ale na skórę głowy. Płynu usuwającego zabrudzenia po koloryzacji Invigo Color Service nigdy nie należy rozpylać bezpośrednio na skórę. Wydajny płyn usuwający zabrudzenia najlepiej nakładać na płatek kosmetyczny. Wszystkie dotknięte obszary skóry należy przecierać wilgotnym płatkiem, aby ekskluzywny kolor włosów był widoczny tylko we włosach. Nadmiar farby, który gromadzi się podczas farbowania, można również usunąć z włosów farbowanych za pomocą tego płynu usuwającego zabrudzenia.
150 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹