Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

INVIGO Color ServiceKuracja po koloryzacji
Farba do włosów

  • 1.000 ml
  • 1.000 ml
1000 ml
14,50 zł / 100 ml

zawiera VAT
Najlepsza oferta
144,99 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis od 149,00 zł
Wysyłka przez
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.M3034458
Kolor1.000 ml
Wella - zabieg po koloryzacji Fryzjerzy potrzebują wielu różnych produktów do koloryzacji włosów. Zabieg po koloryzacji Wella Invigo Color Service to skuteczna pielęgnacja, która chroni włosy po zabiegu i optymalizuje efekty oksydacyjne koloryzacji. Zabieg po koloryzacji poprawia efekt koloryzacji, jednocześnie nadając włosom miękkość i sprężystość. Jak sama nazwa wskazuje, produkt pielęgnacyjny od Wella nakłada się na osuszone ręcznikiem włosy po farbowaniu i wymyciu farby z włosów. Produkt nadaje włosom piękny połysk.

Wysokiej jakości produkty do profesjonalnej koloryzacji włosów

Dzięki swojej wysokiej jakości serii produktów do pielęgnacji Color Service marka wprowadziła na rynek wszechstronną pielęgnację włosów farbowanych. Oprócz profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych w ofercie znajdują się inne produkty, które optymalizują efekt koloryzacji oraz chronią włosy i skórę. Profesjonalni fryzjerzy na całym świecie cenią wysoką jakość wytworów i lubią je wykorzystywać w swojej codziennej pracy. Wybierz te i inne produkty marki oraz przekonaj się o ich doskonałych właściwościach. Oferujemy szereg innych produktów do pielęgnacji włosów tego producenta. Do wyboru produkty do mycia włosów, zestawy, spraye do włosów i lakiery.
1.000 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa wszystkich zamówień
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹