• 3 próbki w prezencie
  Do każdego zamówienia możesz wybrać aż 3 próbki GRATIS!
 • Wysyłka gratis od 199 zł
  Zamówienia powyżej 199 zł wyślemy GRATIS! Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze!
 • Dostawa w ciagu 1-2 dni roboczych
  Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze! Zamówienia powyzej 199 zl wyślemy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.

Akcesoria do stylizacji (25)Gumki do włosów - pomysł na ciekawą fryzurę

Gumka do włosów to jedno z najpopularniejszych akcesoriów, dostępnych w sklepie online. Ciekawie zaprojektowana i wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych gumka stwarza mnóstwo możliwości stylizacyjnych. W rękach kreatywnej osoby działa na włosy jak magiczna różdżka. Gumki do włosów kupowane są szczególnie chętnie przez osoby z włosami niesfornymi i trudnymi do ułożenia, ponieważ pozwalają wyczarować z niezdyscyplinowanych kosmyków wymarzoną fryzurę zaledwie w kilka chwil. Włosy związane za pomocą gumki prezentują się elegancko i atrakcyjnie. Przydatne będą zwłaszcza osobom, które mają włosy długie lub średniej długości. Lubią je nie tylko kobiety - wielu panów z długimi włosami sięga po nie równie chętnie.

Gumki do włosów zaprojektowane z myślą o zdrowiu włosów

O wyborze konkretnej gumki do włosów decydują dwie kwestie: po pierwsze, funkcjonalność, a po drugie - walory estetyczne. W sklepie online można kupić bogatą gamę gumek do włosów, zróżnicowanych przede wszystkim pod względem kolorystycznym. Dzięki temu nawet wyjątkowo wymagające osoby znajdą produkt odpowiedni dla siebie. Kolor gumki do włosów warto dobrać do typu urody, koloru oczu i włosów - dzięki temu ta prosta ozdoba podkreśli największe atuty noszącej je osoby. Należy pamiętać, że pozostaje ona w bezpośrednim kontakcie z włosami przez wiele godzin, więc warto wybrać taką gumkę, która ich nie uszkadza i nie niszczy. Wiele osób miało do czynienia z gumkami, które przy zakładaniu i zdejmowaniu ciągną i wyrywają włosy, a tego nie chce nikt, kto chce zachować włosy piękne, gładkie i pozbawione uszkodzeń. Dlatego warto zafundować sobie produkt wykonany z przyjaznych dla włosów materiałów. W ten sposób można zadbać o zdrowie i dobrą kondycję swoich włosów. Doskonale sprawdza się silikonowa gumka do włosów Invisibobble, dostępna w sklepie online. Ma kształt elastycznej sprężynki, dzięki czemu z jednej strony zapewnia delikatne dla włosów, ale mocne wiązanie, a z drugiej - nie ciągnie włosów i łatwo się zdejmuje. Świetnie nadaje się do związania włosów w wysoki koczek lub kucyk na szczycie głowy.

Gumka do włosów - dla ludzi z fantazją

Gumka do włosów to przede wszystkim praktyczna ozdoba pozwalająca związać włosy w ponadczasowy koński ogon czy pełne wdzięku kucyki. Jednak osoby z dużą dozą fantazji i kreatywnej wyobraźni mogą wykorzystać gumki do włosów również do stworzenia bardziej skomplikowanych fryzur na specjalne okazje. Atrakcyjnym dodatkiem są eleganckie opakowania zaprojektowane przez utalentowanych artystów, które nie tylko efektownie wyglądają, ale umożliwiają przechowywanie kolekcji gumek tak, aby zawsze były pod ręką.