Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Perfumy Calvin Klein Euphoria Men - zapach wolności

Woda toaletowa Calvin Klein Euphoria Men została stworzona w 2006 przez trio składające się z Carlosa Benaima, Loca Donga oraz Jean-Marca Chaillana. Wykreowali oni perfumy dla mężczyzny silnego, pewnego siebie, zdecydowanego, który nie szuka przygód, ale jest świadomy swojej wartości. Zapach wzbudza ciekawość kobiet, wyzwala ukryte pokłady pozytywnej energii, intryguje. Jego casualowy charakter kojarzy się z klasyką, która jednak przełamana została nietypowymi nutami i aromatami, które sprawiają, że kompozycja ma w sobie coś niesamowitego, innego niż klasyczne męskie, ciężkie perfumy. Calvin Klein Euphoria Men to wolność i niezależność w najlepszym tych słów znaczeniu.

Zapach Calvin Klein Euphoria Men - intrygująca klasyka

Woda Calvin Klein Euphoria Men rozpoczyna się ciekawymi nutami głowy: mocnym pieprzem oraz wtórującym mu ostrym imbirem. Zza nich delikatnie wysnuwa się także aromatyczny owoc sudachi, który dodaje zapachowi szlachetności. Nuty serca takie jak bazylia, liście cedru i szałwia wyłaniają się powoli uspokajając nieco pierwsze uderzenie. Zapach staje się bardziej drzewny, spokojny, delikatnie ziołowy, by na końcu zostać nieco ocieplonym przez takie akordy jak paczula, drzewo sekwoi, zamsz i ambra. Tak niestandardowy zestaw olejków łączy się w zapach z jednej strony klasyczny, typowo męski, z drugiej jednak zupełnie odmienny niż inne męskie perfumy.

Calvin Klein Euphoria Men jest silny, ale i delikatny, stonowany, ale jednak wybijają się z niego nieco słodkawe nuty. Trudno go jednoznacznie określić, wsadzić do konkretnej szuflady i zapewne właśnie to jest w nim tak wyjątkowe.

Calvin Klein Euphoria Men - wyjdź ze strefy komfortu

Woda toaletowa Calvin Klein Euphoria Men zaprojektowana została przez trzech zupełnie różnych od siebie mężczyzn. Być może właśnie ten fakt stanowi o jej sukcesie. Fabien Baron, projektant flakonu zwieńczył dzieło opakowując go w prostą, minimalistyczną, ale zarazem i silną, męską butelkę, która doskonale oddaje charakter zapachu. Calvin Klein Euphoria Men to kompozycja jedyna w swoim rodzaju, idealna dla mężczyzn, którzy nie boją się eksperymentów i chętnie wychodzą poza schemat. Świetnie sprawdzi się na co dzień, w ciepłych porach roku.

Odkryj perfumy dla mężczyzn Calvin Klein w DOUGLAS

Zapach dla mężczyzn Euphoria to kolejna udana propozycja amerykańskiego domu mody. W swojej ofercie perfum mają zarówno znane klasyki jak Obssesion for men czy Eternity, które są na rynku już od ponad 30 lat, jak i nowe kreacje zapachowe. W perfumerii DOUGLAS znajdziesz bogaty asortyment perfum Calvin Klein dla mężczyzn. Odkryj swój ulubiony zapach CK w DOUGLAS!