Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Elizabeth Arden

(85)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kategoria
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Elisabeth Arden - kosmetyki pielęgnacyjne, które podkreślają naturalne piękno

Poznaj kosmetyki Elisabeth Arden - amerykańskiej marki o niemal 100-letniej tradycji. Choć od momentu powstania pierwszych produktów pielęgnacyjnych upłynęły dziesiątki lat, filozofia firmy nie uległa zmianie. Zgodnie z nią kosmetyki mają wydobywać naturalne piękno, zamiast tworzyć sztuczną maskę. Jak mawiała sama założycielka – „bycie piękną to wrodzone prawo każdej kobiety". Właśnie tymi zasadami kieruje się marka Elisabeth Arden po dziś dzień.

Jakie były początki marki Elisabeth Arden?


Wszystko zaczęło się, gdy kanadyjka, Florence Nightingale Graham rozpoczęła pracę u Eleanor Adair, która jako jedna z pierwszych otwierała salony piękności w USA. To zainspirowało Florence do rozpoczęcia własnej działalności. Początkowo z partnerką, a później na własny rachunek.

Narodziny gwiazdy Elisabeth Arden


Marka Elisabeth Arden (która z czasem stała się też imieniem i nazwiskiem przyjętym przez założycielkę) narodziła się w 1909 roku. Pod tą nazwą powstawały kolejne salony piękności, w których kobiety mogły liczyć na profesjonalną konsultację i dobór kosmetyków do potrzeb ich cery oraz typu urody. Pierwsze działały w USA, ale Elisabeth Arden szybko rozszerzyła działalność na Europę - otwierając salon w Paryżu. Z czasem marka zaczęła koncentrować się nie na usługach doradczych, a na kosmetykach. Tak jest po dziś dzień.

Jakie kosmetyki Elisabeth Arden warto wybrać?


Gama kosmetyków Elisabeth Arden stwarza ogromne możliwości dla każdej osoby – bez względu na wiek i potrzeby cery. Wśród kultowych produktów marki można wymienić:

- Elisabeth Arden serum w kapsułkach - dostępne w wielu wersjach, dostosowanych do potrzeb różnych typów skóry,

- Elisabeth Arden krem Eight Hour - w tej linii znajdują się m.in. produkty do pielęgnacji dłoni, ciała czy włosów,

- pomadki pielęgnacyjne, które są komfortowe, trwałe, a zarazem nadają ustom modne, wyraziste kolory,

- produkty oczyszczające - w tym mleczka do demakijażu,

- kosmetyki do pielęgnacji ciała - kremy i balsamy.

Na tym lista produktów się nie kończy. Jedno jest pewne: każda kobieta, niezależnie od indywidualnych potrzeb swojej cery, znajdzie optymalną formułę. Sprawdź sama!

Bestsellery Elisabeth Arden w perfumeriach Douglas


W perfumeriach Douglas czekają na Ciebie najlepsze kosmetyki Elisabeth Arden - do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także do makijażu. Oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne produkty, których jakości możesz być pewna. Masz wątpliwości, które spośród produktów Elisabeth Arden wybrać? Nasi konsultanci z chęcią pomogą Ci znaleźć te idealne. Zapraszamy!