Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Joico

(62)

Joico - profesjonalna pielęgnacja Twoich włosów

Marka kosmetyczna Joico wchodzi w skład Grupy Shiseido i zajmuje się produkcją wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów. Kosmetyki Joico powstają w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu tworzone są ich wysoce skuteczne składniki. Dobrym przykładem jest choćby Bio-Advanced Peptide Complex, który odbudowuje uszkodzone łańcuchy peptydowe we włosach. Dzięki temu włosy stają się znacznie mocniejsze i odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Sygnowane przez Joico kosmetyki słyną również z technologii kreatynowej, unikalnego systemu dostarczania molekuł koloru i liposomów do wnętrza włosa oraz bezpiecznej koloryzacji ArgiPlex.

Jakie kosmetyki Joico powinny znaleźć się na Twojej półce?

Dzięki regularnemu stosowaniu produktów do pielęgnacji Joico Twoje włosy staną się silne, błyszczące, a przede wszystkim zdrowe. Kosmetyki Joico odbudowują włosy zarówno na zewnętrz, jak i od środka. Zabezpieczone odpowiednimi produktami włosy są chronione przed negatywnymi skutkami codziennej stylizacji. Marka stworzyła wiele linii kosmetyków spełniających potrzeby włosów o różnych cechach. Poniżej prezentujemy te, które mogą najbardziej Cię zainteresować.

Blonde Life Joico

Produkty z serii Joico Blonde Life i Joico Blonde Life Violet służą każdemu rodzajowi włosów w kolorze blond. Szampon Joico Blond Life Violet zawiera fioletowy pigment, dzięki czemu pomoże Ci utrzymać rozjaśniane włosy w idealnym, chłodnym odcieniu. Co ważne, produkt ten nie zawiera szkodliwych sulfatów i bazuje przede wszystkim na odżywczych olejach roślinnych. Warto przetestować także produkowany przez Joico olejek do włosów w kolorze blond. Kosmetyk po aplikacji optycznie rozjaśnia włosy, nadając im estetyczny połysk.

Defy Damage Joico

Linia kosmetyczna Joico Defy Damage powstała w trosce o włosy zniszczone i przesuszone, choć może używać jej posiadaczka każdego typu włosów. Kosmetyki z serii Defy Damage Joico mają działanie regenerujące i nadające połysk, dzięki czemu dobrze sprawdzają się do włosów farbowanych. Twoją uwagę powinna przyciągnąć przede wszystkim sygnowana przez Joico odżywka przywracająca optymalny poziom nawilżenia włosów. Podobne działanie gwarantuje odżywka Joico Moisture Recovery wygładzająca suche i podatne na plątanie włosy.

Joico Joifull

Po kosmetyki należące do serii Joico Joifull możesz sięgnąć, jeśli jesteś posiadaczką włosów cienkich i delikatnych, które potrzebują dodatkowego wzmocnienia i nadania objętości. Produkty te mają właściwości nawilżające oraz dodające blasku. Stosując regularnie Joico szampon z serii Joifull, w widoczny sposób zwiększysz objętość swoich włosów.

Joico Hydrasplash

Jeżeli masz włosy stale przesuszone i nie wiesz, w jaki sposób zatrzymać w nich wilgoć, zapoznaj się z linią kosmetyków Joico Hydrasplash. Dzięki ekstraktowi z alg oceanicznych wnikają głęboko w strukturę włosa, nawilżając je, wygładzając oraz nabłyszczając bez efektu obciążania.

Dlaczego warto kupować produkty Joico w Douglas?

Robiąc zakupy w perfumerii Douglas masz dostęp do szerokiej oferty oryginalnych kosmetyków Joico. Posiadamy wszystkie najpopularniejsze linie kosmetyczne marki, dzięki czemu znajdziesz preferowane kosmetyki niezależnie od posiadanego rodzaju włosów. Dodatkowo zakupy w naszej perfumerii online umożliwiają Ci korzystanie z bezpłatnego zwrotu zamówienia, wielu zniżek oraz promocji.