Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Kérastase
Kérastase - Nutritive
Kérastase - Nutritive12
wyniki
Kérastase - Nutritive
(12)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Kolor
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Serum do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum
Kérastase
Nutritive
8H Magic Night Serum
Serum do włosów
Cena regularna
286,00 zł
194,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
194,49 zł
90 ml (216,10 zł / 100 ml)
Balsam do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Mleczko Odżywcze do włosów cienkich i normalnych 200 ml
Kérastase
Nutritive
Mleczko Odżywcze do włosów cienkich i normalnych
Balsam do włosów
Cena regularna
195,00 zł
137,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
137,99 zł
200 ml (69,00 zł / 100 ml)
Szampon do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Bain Satin 250 ml
Kérastase
Nutritive
Bain Satin
Szampon do włosów
Cena regularna
149,00 zł
112,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
119,20 zł
-5%
250 ml (45,00 zł / 100 ml)
Sale
Spray na upały dla Unisex Kérastase Nutritive Lotion Thermique Universelle 150 ml
Kérastase
Nutritive
Lotion Thermique Universelle
Spray na upały
204,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
153,00 zł
150 ml (136,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Nectar Thermique 150 ml
Kérastase
Nutritive
Nectar Thermique
Krem do włosów
Cena regularna
204,00 zł
135,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
135,49 zł
150 ml (90,33 zł / 100 ml)
Zestaw do pielęgnacji włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Zestaw Discovery – zestaw do pielęgnacji włosów suchych 1 szt.
Kérastase
Nutritive
Zestaw Discovery – zestaw do pielęgnacji włosów suchych
Zestaw do pielęgnacji włosów
Cena regularna
195,00 zł
170,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
146,25 zł
1 szt. (170,99 zł / 1 szt.)
Szampon do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Bain Riche 500 ml
Kérastase
Nutritive
Bain Riche
Szampon do włosów
Cena regularna
263,00 zł
197,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
197,25 zł
500 ml (39,60 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Maska do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Masqueintense 200 ml
Kérastase
Nutritive
Masqueintense
Maska do włosów
264,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
191,29 zł
200 ml (132,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Zestaw do pielęgnacji włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Nutritive 8H Serum na Noc 1 szt.
Kérastase
Nutritive
Nutritive 8H Serum na Noc
Zestaw do pielęgnacji włosów
355,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
266,25 zł
1 szt. (355,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Serum do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Fiber Food Dry Ends Serum 50 ml
Kérastase
Nutritive
Fiber Food Dry Ends Serum
Serum do włosów
286,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
228,80 zł
50 ml (572,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Maska do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Masqueintense Riche 200 ml
Kérastase
Nutritive
Masqueintense Riche
Maska do włosów
265,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
212,00 zł
200 ml (132,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum do włosów dla Unisex Kérastase Nutritive Scalp Serum 90 ml
Kérastase
Nutritive
Scalp Serum
Serum do włosów
206,89 zł
90 ml (229,88 zł / 100 ml)