Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
KORRES
Perfumy
KORRES - Perfumy damskie
KORRES - Perfumy damskie12
wyniki
KORRES - Perfumy damskie
(12)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Nuty zapachowe
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Spray do ciała dla Unisex KORRES RELAXING LAVENDER Senses Calming Mist 100 ml
KORRES
RELAXING LAVENDER Senses Calming Mist
Spray do ciała
96,09 zł
100 ml (96,09 zł / 100 ml)
NEW
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES White Tea 100 ml
KORRES
White Tea
Woda toaletowa
Cena regularna
325,00 zł
295,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
219,00 zł
100 ml (295,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Unisex KORRES SIKINOS 50 ml
KORRES
SIKINOS
Woda toaletowa
156,89 zł
50 ml (313,78 zł / 100 ml)
Woda perfumowana dla Kobieta KORRES BLACK SUGAR 50ML EDP 50 ml
KORRES
BLACK SUGAR 50ML EDP
Woda perfumowana
291,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
190,00 zł
50 ml (582,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Midnight Dahlia 50 ml
KORRES
Midnight Dahlia
Woda toaletowa
Cena regularna
236,00 zł
154,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
154,49 zł
50 ml (308,98 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Vanilla Freesia 50 ml
KORRES
Vanilla Freesia
Woda toaletowa
216,89 zł
50 ml (433,78 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Cashmere Kumquat 50 ml
KORRES
Cashmere Kumquat
Woda toaletowa
245,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
196,00 zł
50 ml (490,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Unisex KORRES AVGOUSTOS 50 ml
KORRES
AVGOUSTOS
Woda toaletowa
209,00 zł
50 ml (418,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Fragrance Black Sugar 50 ml
KORRES
Black Sugar
Woda toaletowa
245,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
159,00 zł
50 ml (490,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES White Tea 50 ml
KORRES
White Tea
Woda toaletowa
156,89 zł
50 ml (313,78 zł / 100 ml)
Woda perfumowana dla Kobieta KORRES CASHMERE KUMQUAT 50ML EDP 50 ml
KORRES
CASHMERE KUMQUAT 50ML EDP
Woda perfumowana
291,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
190,00 zł
50 ml (582,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Produkt chwilowo niedostępny
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Cashmere Kumquat 100 ml 100 ml
KORRES
Cashmere Kumquat 100 ml
Woda toaletowa
Cena regularna
325,00 zł
219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
243,75 zł
-10%
100 ml (219,00 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Sale