Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

MAC - Cienie do powiek

(21)
Marka
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Efekt
Hity
Cena
Sortuj według:

MAC cienie do powiek - czym się wyróżniają?

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i poważanych światowych marek makijażowych MAC Cosmetics posiada w swojej ofercie wysokiej jakości cienie do powiek. Produkty te wyróżniają się nie tylko szeroką gamą kolorystyczną, ale także różnorodnymi wykończeniami gwarantującymi wykonanie efektownego makijażu. Cienie do powiek MAC są przygotowywane we współpracy z profesjonalnymi wizażystami, projektantami mody i fotografami. Dzięki temu są bezpieczne dla wrażliwych okolic oczu i doskonale wyglądają - nie tylko w rzeczywistości, ale też na zdjęciach. Ponieważ marka otwarcie promuje różnorodność, palety cieni MAC są przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek, rasę oraz płeć.

Jakie przygotowywane przez MAC cienie szczególnie warto wypróbować?


Różnorodne formuły cieni do powiek MAC można dopasować do swoich umiejętności oraz warunków panujących podczas wykonywania makijażu. Co szczególnie ważne, formuły kosmetyków decydują także o ostatecznym efekcie dając Ci dużą dowolność co do charakteru podkreślenia swojej urody. Do Twojej dyspozycji pozostaje m.in.:

 

  • MAC cień do powiek w kremowej formule - z łatwością rozprowadzisz go na powiece palcami. Po aplikacji cień delikatnie zasycha, utrwalając się i nabierając intensywnego wykończenia. Równomiernie kryje, nie tworzy grudek i nie zbiera się w załamaniach powieki.
  • Hybrydowy cień MAC o konsystencji pudru - on także może być rozprowadzany na powiece za pomocą palców, jednak gwarantuje również pudrowe wykończenie charakterystyczne dla cieni sypkich. Występuje w wielu wyrazistych kolorach, które subtelnie połyskują.
  • Pigment MAC - sypkie pigmenty najlepiej rozprowadzaj na powiece za pomocą puchatego pędzelka do makijażu oczu. Cienie w formie pigmentu charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorystycznym. Mogą być całkowicie matowe lub też zawierać efektownie odbijające światło drobinki.

 

Palety cieni MAC - makijaż oczu dopasowany do Twoich potrzeb


Podobnie jak pojedyncze cienie do powiek także przygotowywane przez palety cieni MAC prezentują różnorodne kolory, formuły i wykończenia. W tym przypadku zyskujesz jednak większą swobodę w tworzeniu makijażu, ponieważ w jednej palecie cieni MAC często zebrane są zarówno matowe, jak i brokatowe cienie do powiek. Każda paleta MAC cechuje się intensywnymi i trwałymi kolorami i doskonałym wyglądem cieni na zdjęciach. Kolejna cecha charakterystyczna, jaką posiada paleta cieni MAC, to jej zawartość efektownie kontrastujących ze sobą kolorów. Za ich pomocą wyczarujesz niezwykły makijaż oczu na każdą okazję. Przydatny produkt do makijażu stanowi paletka MAC zawierająca dziewięć cieni do powiek. Wyróżniają ją niewielkie wymiary, dzięki którym możesz zabrać ją ze sobą na przykład w podróż. Makijaż wykonany cieniami z powodzeniem podkreślisz używając tuszu do rzęs MAC lub kredki do brwi MAC.