Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Pudry MAC - skuteczne utrwalenie makijażu

Jeżeli potrzebujesz skutecznego i dającego naturalny efekt utrwalenia makijażu, koniecznie wypróbuj dostępne Douglas pudry MAC. Ponieważ kosmetyki MAC do makijażu twarzy są stosowane podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, możesz mieć pewność, że puder będzie wyglądać naturalnie w każdym świetle, nie narażając Cię na nienaturalny wygląd cery. Marka MAC przykłada dużą wagę do tworzenia produktów do makijażu, z których będą mogły korzystać osoby o różnych odcieniach skóry, dlatego paleta odcieni pudrów MAC jest naprawdę bogata i każdy znajdzie w niej kosmetyk dla siebie.

Puder sypki czy puder w kamieniu MAC?

Chociaż zarówno puder w kamieniu, jak i puder sypki służy wykończeniu makijażu, produkty te różnią się między sobą swoimi właściwościami. W zależności od indywidualnych preferencji możesz stosować albo puder sypki MAC, puder w kamieniu MAC lub też oba kosmetyki jednocześnie. Poniżej przedstawiamy ich podstawowe cechy i zastosowanie:

  • Puder sypki MAC - jeśli zależy Ci na naturalnym wykończeniu makijażu, puder w formie sypkiej może spełnić Twoje oczekiwania. Możesz wybrać zarówno kosmetyk transparentny, jak i delikatnie koloryzujący skórę. Puder sypki MAC jest z reguły łatwiejszy w aplikacji od pudru prasowanego. Delikatniej matowi, przez co nadaje cerze promienny, wypoczęty wygląd.
  • Puder w kamieniu MAC - dostępny zarówno w wariancie transparentnym, jak i kryjącym. Zwykle zapewnia bardziej widoczny efekt od pudru sypkiego, przez co dobrze nadaje się do utrwalania makijażu wieczorowego. Doskonale matowi skórę, retuszując ewentualne niedoskonałości. Puder w kamieniu najlepiej aplikować na twarz puchatą gąbeczką lub pędzlem. Delikatnie potrzyj powierzchnię pudru w kamieniu, a następnie nanieś rozprowadzony na akcesorium proszek na wybrane partie twarzy.

Rozświetlacze i bronzery MAC - poznaj efektowne triki konturowania

Poprzez dobrze wykonane konturowanie jesteś w stanie delikatnie wyostrzyć rysy swojej twarzy. Produkowane przez MAC bronzery mają na celu delikatnie podkreślić Twoje kości policzkowe, linię żuchwy oraz skronie, co optycznie wyszczupla twarz. Z kolei rozświetlacz MAC naniesiony na kości jarzmowe, łuk kupidyna, podbródek oraz czubek nosa zapewni efekt świeżej, promienistej cery. Zarówno rozświetlacze MAC, jak i bronzery MAC występują w szerokiej palecie barw. Aby zapewnić swojej twarzy jak najbardziej naturalny efekt konturowania, podczas doboru bronzerów i rozświetlaczy kieruj się nie tylko ich jasnością, ale także odcieniem. Jeżeli Twoja skóra naturalnie wpada w żółte tony, wybierz produkt o cieplejszym tonie. Jeśli jednak jesteś posiadaczką cery o chłodnym odcieniu, lepiej sprawdzi się zimniejszy ton.