Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Salerm
Włosy
Pielęgnacja włosów
Salerm - Maski do włosów
Salerm - Maski do włosów3
wyniki
Salerm - Maski do włosów
(3)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Oferty
Maska do włosów dla Unisex Salerm Terapia DERMOCALM 250 ml
Salerm
Terapia DERMOCALM
Maska do włosów
109,89 zł
250 ml (43,96 zł / 100 ml)
NEW
Kuracja do włosów dla Kobieta Salerm Balsam MULTI-PROTEINOWY 1200 ml
Salerm
Balsam MULTI-PROTEINOWY
Kuracja do włosów
145,09 zł
1200 ml (12,09 zł / 100 ml)
Kuracja do włosów dla Unisex Salerm 250 ml
Salerm
Kuracja do włosów
128,99 zł
250 ml (51,60 zł / 100 ml)