Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Samoopalacze

(230)
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ skóry
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Bezpieczna opalenizna przez cały rok – kiedy sięgnąć po samoopalacz?

Piękną opalenizną pragniesz cieszyć się przez cały rok, a nie tylko po powrocie z wakacji. Kiedy skóra blednie, z pomocą przychodzą samoopalacze. Choć tak naprawdę okazuje się, że częściej sięgamy po samoopalacze przed rozpoczęciem sezonu letniego. Wiosną, kiedy zaczyna się robić ciepło mamy ochotę na odsłonięcie ciała. Niestety zazwyczaj po zimie nogi, ręce i dekolt są blade, a wszelkie niedoskonałości bardziej widoczne. Wówczas nieocenione okazuje się bezpieczne słońce ukryte w postaci kosmetyku brązującego.Ponadto samoopalacz jest również doskonałą alternatywą, jeśli pragniesz mieć złocistą opaleniznę i jednocześnie zapobiec starzeniu się skóry. Kosmetyki samoopalające to także atrakcyjne rozwiązanie dla właścicieli jasnej karnacji, dla których pobyt na słońcu zazwyczaj kończy się jedynie brzydkim zaczerwieniem skóry. W tym przypadku skorzystanie z samoopalaczy wydaje się jedyną opcją uzyskania opalenizny.

Jakie są zalety samoopalaczy?

Piękna, złocista skóra bez godzin spędzonych na plaży, bez groźnych poparzeń oraz gwarancja bezpieczeństwa. Tak, w skrócie można podsumować największe atuty samoopalaczy. Dodatkowo preparaty samoopalające nowej generacji zawierają wiele cennych składników nawilżających
i odżywczych. Z kolei olejki zapachowe sprawiają, że ich aplikacja staje się przyjemnością. Nie barwią też skóry na sztuczny marchewkowy kolor, a delikatnie, stopniowo przyciemniają karnację, dając naturalny efekt opalenizny.

Bogactwo samoopalaczy

Istnieje kilka rodzajów preparatów gwarantujących efekt skóry muśniętej słońcem. Samoopalacze możemy podzielić ze względu na formę, w której występują – krem, pianka, spray, żel, balsam, mgiełka, a nawet mokre chusteczki samoopalające.

Można je również rozróżnić ze względu na efekt i trwałość opalenizny.

  • Pierwsze, to balsamy brązujące i samoopalacze, gdzie efekt jest widoczny już po pierwszej aplikacji, ale utrzymuje się do kilku dni. W tym przypadku najlepiej wybieraj te o jaśniejszym odcieniu, by skóra nie nabrała zbyt sztucznego ciemnego koloru.
  • Drugą kategorię stanowią preparaty stopniowo brązujące skórę. Na efekt trzeba poczekać, ponieważ skóra z dnia na dzień nabiera delikatnego złocistego koloru, ale za to najbardziej przypomina naturalną opaleniznę.
  • Osobną grupę stanowią preparaty samoopalające do twarzy, są delikatniejsze niż te adresowane do ciała, często też zawierają drobinki rozświetlające, co daje naturalny efekt rozświetlenia na twarzy.

Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, przed aplikacją kosmetyku należy przygotować skórę. W tym celu wykonaj peeling ciała, usuniesz zrogowaciały naskórek, dzięki czemu uda Ci się rozprowadzić samoopalacz na skórze bardziej równomiernie.

Wszystkie rodzaje samoopalaczy dostępne są w Douglas, zgodnie ze swoimi preferencjami wybierz najwyższej jakości balsam, spray lub mgiełkę i ciesz się wymarzoną i zdrową opalenizną przez cały rok! Skorzystaj z super oferty perfumerii online, skompletuj pakiet kosmetyków bez wychodzenia z domu i ciesz się z darmowej dostawy