Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Pędzle i pędzelki do malowania ust

(26)
Rodzaj produktu
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Pędzelek do ust – podkreśli kształt i nada piękny kolor Twoim ustom

Pędzelek do ust to wyjątkowo użyteczny wynalazek – dzięki niemu Twoje usta już nigdy nie będą nierówno zarysowane. Nowoczesny pędzelek do ust nada im odpowiedni kształt, a Ty nałożysz dokładnie tyle szminki lub pomadki, ile potrzeba. Pędzel do ust ma za zadanie dokładne wymodelowanie ust, a dzięki cienkiej końcówce wykonanej zazwyczaj z naturalnego włosia, pędzelek taki może uwydatnić lub powiększyć każde usta, a nawet nadać im całkiem nowy kształt. Pędzelków używają nie tylko profesjonaliści – każda kobieta może go mieć w kosmetyczce. W ofercie perfumerii douglas.pl znaleźć można wiele modeli pędzelków. Dostępne są również atrakcyjne zestawy z kosmetyczkami, np. te marki Bobbi Brown, w skład których wchodzi m.in. pędzel do ust. Warto rozważnie wybierać pędzelek do ust. Najlepsze są pędzle z włosia naturalnego, ale dostępne na rynku pędzle z włosiem sztucznym również są dobrej jakości. Ważne, by włosy pędzelka były sztywne i nie wypadały. Pędzle są dużo bardziej precyzyjne niż szminki, dlatego jeśli chcesz np. nałożyć dwa kolory pomadki, skorzystaj właśnie z pędzla – dzięki delikatnym włoskom kosmetyk dotrze wszędzie i pokryje każdy skrawek ust.

Pędzel do ust z perfumerii Douglas.pl – tylko markowe produkty

Pędzle mają jeszcze jedną zaletę - oszczędzają zużycie pomadki, ponieważ przy ich pomocy kosmetyk nakłada się precyzyjnie, a usta nie wymagają poprawek. By pędzel do ust był jak najbardziej użyteczny, powinien mieć trójkątny kształt. Pędzle do obrysu warg powinny być cienkie, a te do nakładania pomadki mogą być szersze. Na uwagę zasługuje pędzel do ust marki Bobbi Brown, który jest wykonany z doskonałej jakości materiałów, a jego zdejmowana końcówka opracowana została tak, by ułatwić trzymanie pędzla w dłoni. Dzięki takiemu rozwiązaniu uchwyt pędzla jest stabilny i wygodny, a Twój makijaż będzie dokładny i profesjonalny. W perfumerii Douglas znaleźć można także markowe akcesoria do makijażu marki Laura Mercier, a szczególnie polecanym jest pędzelek do ust, który jest wykonany z naturalnego włosia, dzięki czemu można nim dokładnie nakładać pomadki i błyszczyki o różnych konsystencjach. Warto też pamiętać o regularnym czyszczeniu i myciu pędzelków do ust – należy to robić po każdym użyciu.

Pędzle do ust dla jeszcze piękniejszego makijażu ust

Jak podkreślić naturalne piękno Twoich ust? Który z pędzli użyć w jakim celu? I czy w ogóle potrzebuję pędzelka kiedy i tak używam pomadki? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Właściwe używanie i czyszczenie Twoich pędzli do ust

Pędzel umożliwi Ci w przeciwieństwie do pomadki bardziej precyzyjne pomalowanie ust. Pędzel do ust szczególnie pięknie podkreśli kontury Twoich ust. Korzystając z naszych wskazówek i podręczników subtelnie i delikatnie pomalujesz szerokie usta lub też nadasz wąskim ustom krągłości. Sięgnij po konturówkę do ust lub też pędzel do ust o cienkiej końcówce aby obrysować swoje usta. Również w tym celu nadaje się zwężający się koniec skośnych pędzli.

Następnie szerokim pędzlem nanieś swoją ulubioną pomadkę do ust lub błyszczyk. Za pomocą pędzelka z łatwością stworzysz łagodne przejścia bez widocznych kantów. Postępując tak jak i starannie dbając o pędzel przyniesie to również dla niego higieniczne korzyści. Regularnie czyść swoje pędzle do ust pod bieżącą wodą, w razie potrzeby użyj delikatnego szamponu. Szczególnie delikatny będzie specjalny preparat do czyszczenia pędzli.

Odkryj właściwy dla siebie pędzel do ust w sklepach Douglas

Odkryj świat pędzli do ust w sklepach Douglas: włosie naturalne czy też syntetyczne? Plastikowy a może drewniany trzonek? Także różne kolory lub też pędzle w zestawie znajdziesz w naszych sklepach.

Krótki zarys o pędzelkach do ust w sklepach Douglas

Pędzle do ust pomogą nałożyć makijaż jeszcze z większą precyzją oraz higieną. Dostępne są skośne oraz zaokrąglone pędzle jak i pędzle do ust z cienką końcówką. Z jednej strony podkreślisz pędzlem do ust kontury. Z drugiej strony naniesiesz z łatwością i precyzją pomadkę do ust lub błyszczyk. Także czyszczenie pędzli stanie się proste. Wszystko co potrzebujesz do makijażu ust, znajdziesz w sklepach Douglas.