Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Samoopalacze

Wszystko co musisz wiedzieć

Zima się skończyła, a Ty chcesz mieć piękną opaleniznę, by rozpocząć sezon na odsłonięte, opalone ciało? Pomoże Ci w tym samoopalacz! Podpowiemy Ci, co powinnaś wiedzieć o jego aplikacji, aby osiągnąć naturalny, delikatny i równomierny efekt.

Postaw na piękną i zdrową opaleniznę

To może Cię zainteresować

Samoopalacze występują w różnej formie, od musów samoopalających, poprzez balsamy i olejki do opalania. Stosowane prawidłowo, dają naturalnie wyglądający, promienny letni blask - bez szkodliwych promieni UV!

Jak należy przygotować skórę?

Najlepsze efekty można uzyskać samoopalaczem na gładkiej i zadbanej skórze. Dzień wcześniej powinno być wykonane złuszczanie, golenie i pielęgnacja bezolejowym kremem nawilżającym, aby uniknąć podrażnień. Podpowiedź: podczas pielęgnacji ciała zwróć szczególną uwagę na suche miejsca, takie jak kolana czy kostki.

1 / 5
Naturalna opalenizna

Źle dobrany odcień samoopalacza sprawi, że opalenizna będzie wyglądać nienaturalnie. Jeśli obawiasz się, że rezultat po aplikacji samoopalacza będzie zbyt sztuczny, możesz wybrać produkt o zielonym odcieniu, który na skórze nada jej chłodny, naturalny odcień.

2 / 5
Jak uniknąć smug?

Aby uzyskać nieskazitelną, pozbawioną smug opaleniznę i wolne od plam dłonie, należy zawsze nakładać samoopalacz za pomocą rękawicy aplikacyjnej. W przypadku mniejszych obszarów skóry, takich jak dłonie, stopy i twarz, idealny będzie pędzel do makijażu.

3 / 5
Samoopalacz do twarzy i ciała

Możesz używać tego samego samoopalacza do ciała i twarzy, ale ponieważ nasza skóra twarzy jest bardziej wrażliwa, zaleca się stosowanie do niej lżejszych produktów. Świetną opcją będą krople samoopalające, które wystarczy wymieszać z kremem na dzień i zaaplikować jako codzinną pielęgnację na noc.

4 / 5
Opalenizna na dłużej

Aby opalenizna utrzymywała się szczególnie długo, należy codziennie nawilżać skórę bezolejowym i bezzapachowym kremem oraz odświeżać samoopalacz co 3 do 5 dni. Zaleca się stosowanie produktu o średnim stopniu opalenizny.

5 / 5

Skóra muśnięta słońcem

(41)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: