Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Te perfumy pachną wiosną

Zapachy idealnie odzwierciedlają porę roku. Perfumy o drzewno-korzennych nutrach towarzyszyły nam ostatnio w przytulnych, zimowych chwilach. W nowym, wiosennym sezonie czekają na nas owocowe, świeże i kwiatowe nuty - nadszedł koniec zimy, czas na nowe trendy i wypełnioną energią wiosnę!

Trzy nuty zapachowe

Perfumy opierają się na trzech nutach zapachowych: nuta górna jest najbardziej dominująca - wyczuwasz ją jako pierwszą. Wraz z jej ustępowaniem, coraz bardziej wyczuwalna staje się nuta serca. Trzecia i najważniejsza jest nuta bazowa. Stanowi ona fundament Twojego zapachu i utrzymuje się nawet wtedy, gdy spada intensywność nuty górnej i serca.

Kwiatowe

Wiosną, magia natury budzi się na nowo! Kwiatowe nuty, takie jak irys, jaśmin i róża są więc idealnym dopełnieniem dla słodkich wiosennych zapachów.

Owocowe

Brzoskwinia, śliwka czy czarna porzeczka to owocowe nuty zapachowe przywodzące na myśl pełnię natury i rosnącą dojrzałość. Ożywią Twoje zmysły i pozwalą doświadczyć różnorodności wiosny!

Świeże

Odświeżeni i lekcy, chcemy powitać nową porę roku. Cytrynowe zapachy z elementami grejpfruta, zielonej mandarynki lub bergamotki podkreślają szczególne uczucie lekkości wiosny.

Zapachowe inspiracje

Chcesz odkryć jeszcze więcej inspirujących i kojarzących sie z letnim sezonem zapachów? Przejdź przez klasyczne perfumy, poprzez indywidualne niszowe zapachy, aż po ekstrawaganckie top sellery - tutaj znajdziesz nasz szeroki wybór wyjątkowych zapachów!

Zobacz więcej