Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Mój Douglas

Funkcjonalność „Mój Douglas” sprawi, że zakupy w sklepie douglas.pl staną się czystą przyjemnością! Odkryj zalety „Mój Douglas” już dziś!​​​​​​​

Zalety Mój Douglas

Mój Douglas oferuje wiele praktycznych funkcji przydatnych przy zakupach w sklepie douglas.pl:

Usługi dla zarejestrowanych użytkowników

Mój Douglas to m.in. komfortowe zarządzanie osobistymi danymi, formami płatności i adresami, zapisana Lista życzen Twoich ulubionych produktów, szczegółowy podgląd zamówienia oraz profesjonalny serwis informacyjny np. w przypadku chwilowej niedostępności wybranego przez Ciebie produktu. Po pierwszej rejestracji w przyszłości wystarczy podać tylko swój adres e-mail i hasło, aby szybko zalogować się w Mój Douglas.

Usługi, z których można natychmiast korzystać

Klienci sklepu internetowego, którzy chcą pozostać anonimowi, mają w każdej chwili dostęp do podstawowych funkcji Douglas. Oznacza to m.in., że możesz przeglądać status swojego aktualnego zamówienia, korzystać z Listy życzeń i administrować swoim kontem Newslettera.

Szybki dostęp do wszystkich funkcji

Wszystkie funkcje Mój Douglas są dostępne w każdej chwili po kliknięciu linku Mój Douglas lub poprzez menu Mój Douglas pod głównym paskiem nawigacji. Poszczególne funkcje objaśnimy także poniżej.

Ustawienia osobiste

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Administruj swoimi osobistymi danymi, preferowanymi formami płatności oraz swoim hasłem. Zalety: wszystkie informacje, które zostały już zapisane, są automatycznie wpisywane w formularzu zamówienia. Osobiste ustawienia można otworzyć poprzez kliknięcie na link Osobiste ustawienia jeśli zalogowałeś się do Mój Douglas.

Historia zamówień

Chcesz przejrzeć aktualny stan Twojego zamówienia lub uzyskać podgląd historii zamówień? Użyj funkcjonalności Mój Douglas!

Lista życzeń

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej możesz dodać wybrane przez siebie produkty do Listy życzeń. W ten sposób za pomocą jednego kliknięcia możesz jeszcze raz sprawdzić wybrane produkty i ewentualnie dodać lub usunąć kolejne.

Opinie klientów

Podziel się swoimi doświadczeniami

W douglas.pl masz możliwość obiektywnej oceny produktów oraz ich dalszej rekomendacji. W ten sposób pomagasz nam oraz innym użytkownikom sklepu douglas.pl w optymalnym doborze produktów.

Rejestracja

Aby móc ocenić produkt lub zarekomendować go innym użytkownikom, zarejestruj się na stronie douglas.pl. Rejestracja w sekcji Mój Douglas jest wyjątkowo łatwa i oczywiście zupełnie bezpłatna. Wystarczy podać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, a następnie wybrać osobiste hasło. Po zakończeniu czynności związanych z rejestracją otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Od tej chwili od możesz nie tylko oceniać produkty, ale także korzystać z wielu innych funkcjonalności. Zanim napiszesz swoją pierwszą ocenę, musisz określić swój nick, czyli nazwę użytkownika. Ta nazwa będzie wyświetlana przy każdej ocenie, którą wyślesz na stronę produktu. Pamiętaj, że tej nazwy nie można później zmienić.

Dodaj swoją opinię

Wybrany produkt możesz ocenić na dwa sposoby. Dla każdego produktu istnieje skala 5 gwiazdek. 1 gwiazdka oznacza najniższą ocenę, 5 gwiazdek to najwyższa ocena. Kliknij na kolejną z gwiazdek, którą chcesz przyznać produktowi. Możesz także dowolnie opisać swoje wrażenia z korzystania z produktu. Cieszymy się na Twoją opinię!

Podgląd opinii

Zanim wyślesz swoją ocenę, masz możliwość obejrzenia jej w oknie podglądu. Widzisz w nim całość swojego wpisu i dzięki temu masz możliwość dokonać zmiany lub uzupełnienia jego treści.

Wyślij

Jeżeli opinia jest już gotowa kliknij na przycisk „Dodaj swoją opinię". Pamiętaj, że oceny po wysłaniu nie można później zmienić.

Informacje osobiste

Wszystkich odwiedzających sekcję ocen prosimy jednorazowo o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Dotyczą one wieku, płci, miejsca zamieszkania, koloru skóry i włosów, typu skóry i ewentualnie problemów ze skórą. Te dane pomogą innym użytkownikom douglas.pl w lepszej ocenie Twojej opinii lub lepszym odniesieniu jej do indywidualnych potrzeb. Udzielenie tych odpowiedzi jest oczywiście dobrowolne.

Kontrola merytoryczna ocen

Zależy nam, aby oceny produktów były obiektywne i merytorycznie służyły użytkownikom sklepu douglas.pl. Douglas zastrzega więc sobie prawo do odrzucenia ocen zawierających treści obraźliwe, dyskryminujące, obsceniczne, jednoznacznie reklamowe, odwołania lub linki do innych produktów, oferty, adresy stron internetowych, adresy e-mail, adresy URL, numery telefonów, adresy pocztowe lub inne formy danych kontaktowych. Ponadto, dla własnego bezpieczeństwa uprzejmie prosimy o niepodawanie w ocenach żadnych danych osobistych.

Newsletter

Chcesz otrzymywać bezpłatny newsletter douglas.pl? Wpisz swój adres e-mail na stronie głównej w oknie Newsletter lub zmień ustawienia w Mój Douglas w zakładce Newsletter.

Rejestracja

Aby otrzymywać mailem najnowsze i najciekawsze informacje o douglas.pl ze świata piękna i urody perfumerii Douglas, wystarczy dokonać subskrypcji Newslettera: Podaj swoją płeć, imię i nazwisko oraz adres email i wybierz płeć, której mają być dedykowane wiadomości. Jako informacje zwrotną otrzymasz od nas droga e-mail potwierdzenie rejestracji.

Rezygnacja z newslettera

W każdej chwili, w nieskomplikowany sposób możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera. Jeżeli jest to możliwe, uprzejmie prosimy o podanie powodu z jakiego rezygnujesz z subskrypcji newslettera. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów dlatego każdy komentarz jest dla nas bardzo cenny!

Funkcje specjalne

Rejestracja w Mój Douglas umożliwia Ci korzystanie z dalszych funkcji dostępnych podczas zakupu na stronach douglas.pl.

Serwis powiadomienia o dostępności produktu

Twój ulubiony produkt jest aktualnie wyprzedany, a Ty chcesz otrzymać informację, kiedy będzie ponownie dostępny? Na Twoje życzenie powiadomimy Cię o tym fakcie niezwłocznie, jak tylko produkt będzie znów dostępny online. W ten sposób masz szansę jako pierwsza/y zamówić najpopularniejsze w douglas.pl produkty!

Rejestracja

Nie wahaj się dłużej! Już dziś zarejestruj się na douglas.pl. Rejestracja jest bezpłatna, oferuje satysfakcję i maksymalny komfort zakupów. Podaj adres e-mail, imię i nazwisko oraz osobiste hasło. życzymy wiele przyjemności z zakupów w douglas.pl!