Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

DOUGLAS PARTNER PROGRAM

Rozwijamy się dla Ciebie!

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem swojego asortymentu, abyśmy mogli zaoferować Ci  jeszcze więcej nowych marek i produktów! W związku z tym, w ramach sklepu internetowego Douglas uruchomiliśmy pierwszą w Europie platformę typu marketplace dla produktów kosmetycznych! Dzięki temu, nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi Partnerami biznesowymi, których produkty znajdziesz już dziś na naszej stronie i w aplikacji Douglas.

Produkty Partnerów będą oznaczone logotypem Douglas Partner. Poniżej ważne informacje dotyczące zamówień z produktami Partnerskimi.

1. ZAMÓWIENIE

W związku z tym, że artykuły Partnerskie wysyłane są do Ciebie bezpośrednio z magazynów Partnerów, dodatkowe usługi takie jak: darmowe próbki, prezenty do zakupów, kartki z życzeniami oraz pakowanie na prezent nie mogą zostać dodane do zamówień wyłącznie Partnerskich.

Produkty Partnerów nie podlegają żadnym rabatom.

Za zamówienia zawierające produkty Partnerów można zapłacić wyłącznie następującymi metodami: karta płatnicza, Przelewy24, PayPal oraz karta upominkowa. Przelew tradycyjny i płatność przy odbiorze nie są dostępne.

Potwierdzenie zakupu w postaci paragonu lub faktury otrzymasz od nas w postaci elektronicznej na maila podanego podczas procesu zakupowego.

Klienci Douglas Beauty Card mogą zbierać Beauty Points przy zakupie artykułów Partnerskich. Punkty z Karty Wirtualnej można wykorzystać przy zakupie produktów Partnera.

2. DOSTAWA
 

Produkty Partnerów są dostarczane do Ciebie w osobnych paczkach, ponieważ są wysyłane bezpośrednio z magazynów Partnerów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Podobnie jak w przypadku produktów Douglas, artykuły partnerskie zostaną dostarczone bezpłatnie od wartości zamówienia 49 zł i w ciągu 3 do 6 dni roboczych.

Zamówienia zawierające produkty partnera będą wysyłane wyłącznie standardową wysyłką kuriera DHL. Do każdej paczki otrzymasz osobny mail potwierdzający wysyłkę wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

3. ZWROT

Artykuły partnerskie można również bezpłatnie zwrócić w ciągu 30 dni roboczych.

Zwrotu możesz dokonać poprzez paczkomaty Inpost lub kuriera DHL szczegóły tutaj 

Uprzejmie prosimy o dołączenie odpowiednich i wypełnionych formularzy zwrotu, które znajdziesz w swoich paczkach.

4. OBSŁUGA KLIENTA

W razie pytań dotyczących produktów Partnerów oraz zamówień, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem tel.: 22 278 14 14 oraz mailowo na adres: info@douglas.pl