Dostawa gratis od 49zł   Bezpłatny zwrot przez 30 dni    Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

MANStar
Woda toaletowa

30 ml
205,00 zł
164,00 zł
546,67 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
50 ml
345,00 zł
199,00 zł
3 980,00 zł / 1000 ml
, zawiera VAT
100 ml
455,00 zł
364,00 zł
3 640,00 zł / 1000 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
nie zawiera mikroplastiku
bez silikonów
nie zawiera oleju palmowego
Nr art.929555
Charakter perfumdrzewne, owocowe
Nuta głowyPiżmo, Ambrette, Gruszka
Nuta sercaDrewno cedrowe, Pelargonia
Nuta bazyMech dębowy, Palisander
Cecha produktunie zawiera mikroplastiku, bez silikonów, nie zawiera oleju palmowego, bez parafiny, bez parabenów, nie zawiera substancji konserwujących, bez sulfatów, nie zawiera substancji oleistych, nie zawiera substancji komedogennych, vegański, bezglutenowy, nie zawiera pigmentów i substancji barwiących, nie zawiera acetonu, nie zawiera laktozy, odpowiedni dla skóry wrażliwej, nie zawiera orzechów, bez ftalanów, nie zawiera amoniaku
prezent naurodziny
Mercedes-Benz MAN: zapach-symbol określonego stylu życia i synonim sukcesu. Manifestacja wartości legendarnej marki, zamknięta we flakonie perfum. Silna osobowość, ponadczasowa elegancja i wyrazisty charakter. Zapach dedykowany tym wszystkim, którzy mityczną Gwiazdę chcieliby mieć ciągle w zasięgu wzroku. Nowa kompozycja zapachowa autorstwa Oliviera Crespa, nowocześnie uwodzicielska i wyrafinowana, o wyrazistej osobowości. Wyjątkowa. Mercedes-Benz MAN. The Star fragrance.
50 ml

Wizja

Ikona zapachu legendarnej marki

Powstaje ikona zapachu legendarnej marki. Zapach-symbol określonego stylu życia i synonim sukcesu. Manifestacja wartości legendarnej marki, zamknięta we flakonie perfum. Charakterystyczna osobowość, silny temperament, ponadczasowa elegancja, śmiałość i prostota to jego cechy charakterystyczne.

Zapach dedykowany tym wszystkim, którzy mityczną Gwiazdę chcieliby mieć ciągle w zasięgu wzroku.

Składniki

Gruszka i palisander

Subtelne nuty gruszki łączą się z piżmem i geranium tworząc zapachświeży i nowoczesny. Palisander oraz mech dębowy w nucie głębi rozwijają delikatną nutę drzewną. Kompozycja zapachowa jest uwodzicielska i wyrafinowana, o wyrazistej osobowości. Unikalny zapach, który jest jednocześnie pociągający i uzależniający.

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹