Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Honest Beauty

(32)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Honest Beauty w Douglas - odkryj kosmetyki dla całej rodziny

Amerykańska aktorka Jessica Alba stworzyła w 2015 markę Honest Beauty z myślą o produkowaniu ekologicznych kosmetyków. Podstawą kosmetyków są roślinne składniki. Wizją twórczyni marki było zapewnienie całej rodzinie produktów o delikatnych formułach, bezpiecznych, a przy tym również o sprawdzonej skuteczności. Działanie innowacyjnych produktów Honest Beauty zostało dodatkowo potwierdzone podczas testów.

Ochrona skóry z pomocą natury - kosmetyki Honest Beauty

Korzystając z produktów marki Honest Beauty możemy mieć pewność, że działanie zawartych w kosmetykach składników będzie indywidualnie dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki szczególnej uwadze podczas opracowywania formuł kosmetyków udało się połączyć zarówno pozytywny wpływ na skórę, jak i względy związane z ochroną środowiska. Marka wykorzystuje wyłącznie składniki, które spełniają kryteria Clean Beauty. Potwierdzenie konsekwencji marki w działaniu na rzecz środowiska można zauważyć już podczas oglądania minimalistycznych opakowań produktów. Produkty Honest Beauty to też gwarancja nietestowania na zwierzętach.

Oczyszczanie i pielęgnacja kosmetykami Honest Beauty

W ofercie marki Honest Beauty znajdziesz wiele produktów do pielęgnacji. Jej podstawą jest skuteczne, lecz jednocześnie delikatne dla skóry oczyszczenie. Korzystając myjącego kremu, żelu do twarzy czy chusteczek do demakijażu możesz przygotować skórę do kolejnych etapów pielęgnacji. Sięgając po krem do twarzy, krem pod oczy czy serum zapewnisz skórze odpowiednie nawilżenie, sprężystość i zapewnisz jej świeżość na wiele godzin. Aby zamknąć pielęgnacyjny rytuał możesz sięgnąć również po olejek upiększający, dzięki któremu Twoja skóra będzie rozświetlona i promienna.

Honest Beauty: Kosmetyki do make-upu

Jessica Alba zadbała również o szeroki wybór kosmetyków do makijażu: możesz wybierać spośród kosmetyków do makijażu twarzy, makijażu ust i makijażu oczu. Czekają na Ciebie takie makijażowe niezbędniki jak puder czy podkład, do których dołączyć możesz róż, maskarę czy pomadkę do ust. Pamiętaj, że swoją kolekcję kosmetyków Honest Beauty możesz regularnie uzupełniać o nowości. Składając zamówienie w Douglas masz pewność, że zadbamy o szybką przesyłkę i bezpieczne przechowywanie kosmetyków. Na jakie produkty Honest Beauty się zdecydujesz?