Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Odliczanie do Dnia Mamy! Tylko dziś odbierz rabat 21% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów z kodem:MD21Skopiuj kod01d01h01min01sek

Czyste piękno

Pacifica®

Pacifica to w 100% wegańska i nietestowana na zwierzętach marka kosmetyczna, która od 25 lat ma misję, aby zapewnić wszystkim dostęp do skutecznych, przyjaznych środowisku produktów. Kolekcja produktów łączy w sobie naturalne składniki, bardziej zrównoważone opakowania i zawsze jest zgodna z dobrymi działaniami dla planety, zwierząt i ludzi.

Odkryj wszystkie produkty Pacifica®

CZYSTE PIĘKNO STWORZONE Z DOBROCI

PIELĘGNACJA

Oparta na wynikach, roślinna, w 100% wegańska pielęgnacja Twojej skóry, która wykracza poza czystość i typ skóry. Pacifica daje Ci dokładnie to, czego potrzebuje teraz Twoja skóra.

KUP TERAZ

MAKIJAŻ

Pacifica zaciera granicę między pielęgnacją skóry a makijażem i zawsze jest w 100% wegańska i nietestowana na zwierzętach.

KUP TERAZ

ZAPACHY

Zapachy Pacifica są stworzone z wysoką starannością, na bazie alkoholu z ziaren kukurydzy, nie zawierają ftalanów i innych kontrowersyjnych składników

KUP TERAZ

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Pielęgnacja włosów, która jest tak samo ważna, jak pielęgnacja skóry. Produkty stworzone z roślinnych, skutecznych składników. Zawsze w 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

KUP TERAZ

PIELĘGNACJA CIAŁA

Pielęgnacja ciała, która działa tak samo intensywnie jak pielęgnacja skóry. Oparta na roślinach aromaterapia łączy w sobie składniki odżywcze, takie jak przeciwutleniacze i kwas hialuronowy. 

KUP TERAZ
Image alt tag

ZAŁOŻYCIELKA MARKI

Brook Harvey-Taylor

Brook Harvey-Taylor i jej mąż założyli Pacifica w 1996 roku. Brook uważała, że czyste produkty kosmetyczne powinny być dostępne w przystępnej cenie dla wszystkich. 

Image alt tag

Pacifica

(82)
Hity
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kategoria
Efekt
Ocena
Cena
Sortuj według: