Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹
Twarz

Pielęgnacja skóry zimą

Narty, snowboard? Pamiętaj o skórze!

Sezon zimowych już nadszedł! Na śniegu i na stoku czekają na Ciebie niskie temperatury, mroźny wiatr i intensywne słońce, które usuwają wilgoć ze skóry, osłabiają jej barierę i sprzyjają podrażnieniom. Dowiedz się tutaj, jak przygotować się na sezon niskich temperatur.

Zapobiegnij podrażnieniom

Mroźne, suche i ubogie w tlen górskie powietrze odwadnia skórę i sprawia, że szybko wygląda ona na zmęczoną. Odżywcze balsamy i serum nawilżają, a bogaty krem na dzień pomaga potem zapobiec piekącym podrażnieniom skóry spowodowanym przez gryzący wiatr.

Pamiętaj o dłoniach i ustach

Dłonie i usta szczególnie narażone na uszkodzenia są podczas uprawiania sportów zimowych, a mimo to często się o nich zapomina. Odżywcze formuły pielęgnacyjne chronią wrażliwe obszary skóry przed kruchością i pękaniem. Szczególnie ważne podczas urlopu narciarskiego jest ochrona przeciwsłoneczna ust! Pomadko ochronna to must-have na stoku!

Zwróć uwagę na ochronę przeciwsłoneczną

Wysoko w górach promieniowanie UV jest bardziej intensywne, a śnieg jeszcze bardziej odbija promienie słoneczne. Dlatego ochrona przeciwsłoneczna z SPF 30 lub 50 i regularne ponowne kremowanie podczas jazdy na nartach to absolutna konieczność.

Home Spa

Dzień na stoku narciarskim jest bardzo wyczerpujący. Wieczorem rozpieść swoją skórę kojącym olejkiem do ciała, który rozluźni mięśnie i pobudzi zmysły. Dzięki temu następnego ranka będziesz cudownie wypoczęta i gotowa na nową przygodę ze sportami zimowymi.

All about: Winter Skin Ski Care

(83)
Marka
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ skóry
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Prezent na
Cena
Sortuj według: