Darmowa dostawa od 149zł lub z Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Daj się uwieść dodatkowym korzyściom

​​​​​Zakupy na douglas.pl to korzystanie z ekskluzywnych dodatków! To m.in. ekskluzywne prezenty do zakupów jak miniatury, kosmetyczki, czy markowe torby, a także bezpłatne próbki oraz bezpłatna usługa pakowania produktów na prezent. Te i wiele innych niespodzianek możesz zawsze otrzymać w naszym sklepie! Pamiętaj, że aby otrzymać prezent musisz wpisać odpowiedni kod rabatowy podczas zamówienia. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i poczuj, jak przyjemne są zakupy na douglas.pl!

Próbki gratis

Jedna z wielu korzyści w sklepie douglas.pl: do każdego zamówienia otrzymasz 3 bezpłatne próbki Twojego wyboru! Wybierz próbki dla „niej” i/lub dla „niego” lub próbkę niespodziankę i pozwól się zaskoczyć, jakie nowości będą one w sobie kryły.

Oszczędność kosztów dostawy

Gdy Twoje zamówienie osiągnie wartość min. 49 złotych nie płacisz za koszty przesyłki na podany przez Ciebie adres! Przy zamówieniu poniżej 49 złotych za przesyłkę zapłacisz jedynie 9,99 PLN. 

Bezpłatne pakowanie na prezent

Perfumerie Douglas, oprócz wysokiego poziomu obsługi klienta wyróżnia także unikalny sposób pakowania prezentów. Wybór opakowania zależy od rodzaju i wielkości produktu. Jeśli życzysz sobie pakowanie na prezent, po umieszczeniu produktu w koszyku zaznacz opcję „Zapakuj na prezent”.

Bezpłatna kartka z życzeniami

Nadaj Twoim zakupom całkowicie osobisty akcent! Dołącz do upominku wybraną z kilku dostępnych motywów kartkę z życzeniami! Treść życzeń możesz wpisać osobiście po otrzymaniu przesyłki lub zlecić to nam, gdy np. prezent ma być dostarczony bezpośrednio do osoby, która ma otrzymać od Ciebie niespodziankę.

Bezpośrednie doręczenie

Istnieje możliwość dostarczenia prezentu bezpośrednio do wybranej przez Ciebie osoby. W tym celu podaj przy zamówieniu - w punkcie „Dane adresowe” - żądany adres dostarczenia. W ten sposób rachunek przekażemy w Twoje ręce, a prezent dostarczymy bezpośrednio do osoby, której chcesz sprawić niespodziankę!

Bezpłatny newsletter

Interesujesz się aktualnymi trendami ze świata makijażu, pielęgnacji i perfum? Prenumerata newslettera douglas.pl to najlepsze rozwiązanie! Dzięki niemu łatwo i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, dowiesz się wszystkiego o interesujących nowościach i najbardziej atrakcyjnych ofertach!
Zamów newsletter douglas.pl już dziś! Jeśli kiedyś rozmyślisz się, w każdej chwili możesz z niego bezpłatnie zrezygnować. Możesz to uczynić w polu zarządzania newsletterem w Mój Douglas lub klikając na link zamieszczony w każdym newsletterze, który do Ciebie wyślemy.