Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Prawdziwe piękno to jest coś absolutnie

Jesteśmy piękni, czyniąc dobro

Zapraszamy do słuchania cyklu podcastów Douglas, do którego zaprosiliśmy topowych polskich twórców: Magdalenę Mołek, Martynę Wojciechowską, Justynę Mazur oraz Rafała Gęburę oraz wyjątkowe kobiety,
z którymi znani podcasterzy będą rozmawiać. Inspirujące bohaterki dnia codziennego, które czynią świat piękniejszym - chcemy, by zostały usłyszane.

Poznaj naszych bohaterów

Martyna Wojciechowska i Katarzyna Klimiuk- Bibik

Martyna – dziennikarka i podróżniczka, założycielka Fundacji Unaweza. Od niedawna autorka podcastów na kanale „DALEJ Martyna Wojciechowska”, na platformie YouTube. Jak sama mówi, najodważniejszą podróżą Jej życia jest macierzyństwo, dlatego do swojego odcinka zaprosiła kobietę wyjątkową. Katarzyna Klimiuk-Bibik to mama zastępcza 15 dzieci! Już wkrótce posłuchacie historii o dziewczynie, która w swoim poświęceniu nie widzi nic niezwykłego. Bohaterka dnia codziennego, osoba o wielkim sercu i wyjątkowym powołaniu.

OBEJRZYJ TERAZ

Magda Mołek i Pola Tyniec

Magda - dziennikarka i youtuberka. Od dwóch lat prowadzi swój autorski kanał na YouTube „W Moim Stylu”, który subskrybuje ponad 150 tysięcy osób. Angażuje się i porusza tematy związane z prawami kobiet, feminizmem, zdrowiem psychicznym, tolerancją, rodzicielstwem, wsparciem, solidarnością kobiet oraz z aktualnymi sprawami z kraju i świata. Posłuchajcie rozmowy z położną, antropolożką i doulą Polą Tyniec, o pięknie narodzin, możliwościach kobiecego ciała i transformującej sile porodu.

OBEJRZYJ TERAZ

Justyna Mazur i Ida Karpińska

Justyna to autorka superpopularnego podcastu "Piąte: Nie zabijaj", który regularnie znajduje się w zestawieniach najpopularniejszych podcastów. W odcinku, który powstał przy współpracy z Douglas porozmawia z Idą Karpińską, prezeską Fundacji Kwiat Kobiecości, która wspiera kobiety chorujące na raka szyjki macicy i raka jajnika oraz popularyzuje wiedzę odnośnie profilaktyki chorób. Koniecznie posłuchajcie z uwagą. 

OBEJRZYJ TERAZ

Rafał Gębura i Ewa Szczepańska

Rafał Gębura, z wykształcenia dziennikarz i politolog, który przygodę z mediami rozpoczął wiele lat temu. Jest twórcą i prowadzącym jednego z najbardziej popularnych programów na polskim YouTube - "7 metrów pod ziemią". W nowym odcinku rozmawia z Ewą Szczepańska, wieloletnią wolontariuszką w hospicjum, gdzie dzieli się swoim dobrem z pacjentami. Teraz podzieli się nim z Wami.

OBEJRZYJ TERAZ