POLECAMY

SERWIS DOUGLAS

Witaj w świecie piękna i urody perfumerii Douglas! Nasza perfumeria internetowa oferuje wyłącznie oryginalne kosmetyki polskich i światowych marek


Perfumeria internetowa douglas.pl to perfumy dla Niej i dla Niego, kosmetyki do makijażu, oraz pielęgnacji twarzy i ciała, a także wyjątkowy 5*serwis i atmosfera zakupów. Do każdego zakupu na douglas.pl wybierasz 3 próbki kosmetyków oraz otrzymujesz wyjątkowe prezenty, jak mini kosmetyki, czy markowe akcesoria.


Perfumeria internetowa douglas.pl to centrum piękna najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych!


Zastanawiasz się jakie kosmetyki wybrać? U nas znajdziesz wiele ciekawych inspiracji! Obok szerokiego asortymentu makijażowego i pielęgnacyjnego oraz zapachów dla Niej i dla Niego, znajdziesz u nas także porady ekspertów, opinie o kosmetykach redagowane przez naszych klientów oraz informacje o wyjątkowych wydarzeniach i promocjach w stacjonarnych perfumeriach Douglas i na douglas.pl. Z łatwością możesz także sprawdzić dostępność wybranego przez Ciebie produktu w Twojej ulubionej perfumerii stacjonarnej lub odebrać w niej – bez dodatkowych kosztów wysyłki - swoje zamówienie dokonane na douglas.pl.


Dzięki subskrypcji naszego newslettera będziesz na bieżąco z nowościami i trendami ze świata piękna, a także z aktualnymi promocjami, jakie oferuje nasza perfumeria internetowa. Chcesz więcej? Przystąp do programu Karty Douglas dla stałych klientów naszych perfumeriii. Więcej informacji nt. programu oraz wniosek o kartę znajdziesz tutaj. Dla klientów także przygotowaliśmy cos wyjątkowego - więcej informacji znajdziesz tutaj.