Nie szukaj prezentu na ostatnią chwilę! Odbierz rabat 20% i prezent niespodziankę do zamówień za min. 249zł z kodem:FINAL20Skopiuj kod01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Innowacyjne produkty pielęgnacyjne

Produkty do pielęgnacji skóry Clean Beauty firmy Tomorrowlabs opierają się na technologii HSF zainspirowanej wynikami badań nagrodzonych Nagrodą Nobla.

Wynikiem tego są innowacyjne formuły kosmetyczne, które zapewniają efekt odmłodzonej skóry z mniejszą ilością zmarszczek.

SKINCARE

Rewolucyjna pielęgnacja

Z Tomorrowlabs stworzysz swój osobisty rytuał pielęgnacyjny - dla odmłodzonej skóry i widocznie zmniejszonych zmarszczek.
Rutyna pielęgnacyjna w 4 krokach, stosuj 2x dziennie dla optymalnych rezultatów.

Przygotuj skórę

Doskonała baza do szybszego wchłaniania składników aktywnych. Jej unikalna technologia łączy w sobie regenerujący komórki efekt HSF z formułą intensywnie odżywiającą skórę.

1 / 3
Wzmocnij skórę

Serum intensyfikuje efekt HSF produktów Tomorrowlabs, a tym samym wzmacnia odnowę komórek skóry. Formuła gwarantuje natychmiastowy efekt w postaci widocznie świeżej i promiennej cery.

2 / 3
Całodobowa pielęgnacja

Day Catalyst, który rano pobudza skóre oraz bogaty Overnight Activator, który nocą regeneruje komórki, intensywnie nawilżają skórę, zapewniając jej widoczną redukcję zmarszczek.

3 / 3
Image alt tag

HAIRCARE

Pielęgnacja, która inspiruje

Seria do pielęgnacja włosów została opracowana specjalnie z myślą o walce z wypadaniem i przerzedzaniem się włosów.

Image alt tag

tomorrowlabs

(19)
Hity
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kategoria
Efekt
Ocena
Cena
Sortuj według: