Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
Pielęgnacja skóry

Składniki aktywne

SKÓRA

Kosmetyki odżywcze mogą zawierać wiele różnych składników: Mówi się, że każdy z nich ma określone właściwości. Aby móc wybrać odpowiedni dla siebie produkt do pielęgnacji skóry, należy je znać.

Nasz ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry, dr. S. Schunter zdradza, co potrafi każdy ze składników i na co należy zwrócić uwagę przy wyborze produktu.

Pantenol

Pantenol może pomóc ustabilizować barierę skórną i poprawić poziom nawilżenia skóry. Ponadto jest znany ze swoich właściwości łagodzących. Tutaj dowiesz się więcej o pielęgnacyjnej mocy pantenolu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Witamina C

Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem i ma pozytywny wpływ na strukturę kolagenu w skórze. Może również wyrównać koloryt skóry i pomóc w jej regeneracji. Jest niezbędny dla utrzymania promiennej skóry.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

To również może Cię zainteresować

Retinol

Retinol jest stosowany głównie w walce ze zmarszczkami lub drobnymi liniami, na trądzik i jako przeciwutleniacz. Dowiedz się, w jaki jeszcze sposób działa, dla jakiego rodzaju skóry jest odpowiedni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gliceryna

Gliceryna to nieskomplikowana substancja do pielęgnacji skóry, która znajduje się w bazie wielu kremów. Jest dobrze tolerowana, zapewnia cenne nawilżenie i może dobrze wnikać w górną warstwę skóry.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wazelina

Dlaczego wazelina jest istotna w pielęgnacji skóry, jak działa i jakie produkty z nią są rakomendowane: Odpowiadamy na pytania dotyczące wazeliny.

DOW

Niacynamid

Niacynamid jest wszechstronny, dobrze tolerowany i równoważy prawie każdy rodzaj skóry. Między innymi może mieć działanie przeciwzapalne i regulujące wydzielanie sebum. Jest to szczególnie korzystne dla skóry wrażliwej i tłustej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy potrafi związać duże ilości wody. Ta właściwość sprawia, że jest on silnym preparatem nawilżającym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Składniki aktywne

(1)
Hity
Kolor
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: