Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

DOUGLAS PARTNER PROGRAM

Rozwijamy się dla Ciebie!

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem swojego asortymentu, abyśmy mogli zaoferować Ci  jeszcze więcej nowych marek i produktów! W związku z tym, w ramach sklepu internetowego Douglas uruchomiliśmy pierwszą w Europie platformę typu marketplace dla produktów kosmetycznych! Dzięki temu, nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi Partnerami biznesowymi, których produkty znajdziesz już dziś na naszej stronie i w aplikacji Douglas.

Produkty Partnerów będą oznaczone logotypem Douglas Partner. Poniżej ważne informacje dotyczące zamówień z produktami Partnerskimi.

1. ZAMÓWIENIE

W związku z tym, że artykuły Partnerskie wysyłane są do Ciebie bezpośrednio z magazynów Partnerów, dodatkowe usługi takie jak: darmowe próbki, prezenty do zakupów, kartki z życzeniami oraz pakowanie na prezent nie mogą zostać dodane do zamówień wyłącznie Partnerskich.

Produkty Partnerów nie podlegają żadnym rabatom.

Za zamówienia zawierające produkty Partnerów można zapłacić wyłącznie następującymi metodami: karta płatnicza, Przelewy24, PayPal oraz karta upominkowa. Przelew tradycyjny i płatność przy odbiorze nie są dostępne.

Potwierdzenie zakupu w postaci paragonu lub faktury otrzymasz od nas w postaci elektronicznej na maila podanego podczas procesu zakupowego.

Klienci Douglas Beauty Card mogą zbierać Beauty Points przy zakupie artykułów Partnerskich, jednakże nie mogą wykorzystać ich na zakup tych produktów. 

2. DOSTAWA
 

Produkty Partnerów są dostarczane do Ciebie w osobnych paczkach, ponieważ są wysyłane bezpośrednio z magazynów Partnerów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Podobnie jak w przypadku produktów Douglas, artykuły partnerskie zostaną dostarczone bezpłatnie od wartości zamówienia 19,90zł i w ciągu 2 do 4 dni roboczych.

Zamówienia zawierające produkty partnera będą wysyłane wyłącznie standardową wysyłką kuriera DHL. Do każdej paczki otrzymasz osobny mail potwierdzający wysyłkę wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

3. ZWROT

Artykuły partnerskie można również bezpłatnie zwrócić w ciągu 30 dni roboczych.

Zwrotu możesz dokonać poprzez paczkomaty Inpost lub kuriera DHL (szczegóły tutaj: < https://www.douglas.pl/pl/cp/helpshipping/help-shipping > )

Uprzejmie prosimy o dołączenie odpowiednich i wypełnionych formularzy zwrotu, które znajdziesz w swoich paczkach.

4. OBSŁUGA KLIENTA

W razie pytań dotyczących produktów Partnerów oraz zamówień, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem tel.: 0 801 101 800 oraz mailowo na adres: info@douglas.pl