Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Gwarantowana dostawa prezentów - zamówienia złożone i opłacone dotrą do Ciebie przed Walentynkami! Nie dotyczy zamówień produktów Partnerów.

THE NO BRAINER SET
Zestaw do pielęgnacji twarzy

1 szt
159,99 zł / 1 szt.
zawiera VAT
159,99 zł
Produkt chwilowo niedostępnyDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.546534
Cecha produktuClean Beauty
PrzeznaczenieTwarz

Zestaw No-Brainer od The Ordinary zawiera wszystkie produkty potrzebne do uzyskania promiennej cery!

Bufet
Formuła Buffet zawiera szereg składników, które jednocześnie zwalczają kilka oznak starzenia: Matrixyl 3000 Peptide Complex (z Palmitoyl Pentapeptide 35), Matrixyl Synthe'6 Peptide Complex (z Palmitoyl Tripeptide-38), Syn-Ake Peptide Complex (z dioctanem diaminobutyroilobenzyloamidu) ), kompleks peptydów Relistase (z acetyloarginylotryptofilo-difenyloglicyną), kompleks peptydów Argirelox (z acetyloheksapeptydem-8, pentapeptydem-18), kompleks probiotyczny (z lizatem Lactococcus lactis). Wszystko to na bazie 11 przyjaznych dla skóry aminokwasów i wielu kompleksów kwasu hialuronowego. Całkowite stężenie tych składników w recepturze wagowej wynosi 25,1%.

Granaktywny Retinoid 2% Emulsja
Formuła zawiera dwie formy aktywnych retinoidów w stężeniu 2%:
- Rozpuszczony retinoian hydroksypinakolonu jest wysoce zaawansowaną formą retinoidu. Związek ten jest nawet bardziej skuteczny w zwalczaniu objawów niż starzenie się niż prawie wszystkie inne formy retinoidów dostępnych bez recepty (takie jak retinol i palmitynian retinylu).
- Czysty retinol o przedłużonym uwalnianiu w systemie kapsułek ochronnych, który wspiera zarówno uwalnianie, jak i działanie rozpuszczonego retinoinianu hydroksypinakolonu.
Obie formy stosowanego retinoidu zapobiegają podrażnieniom powszechnie związanym ze stosowaniem retinoidów.

Naturalne czynniki nawilżające + HA
Naturalne Czynniki Nawilżające (NMF) to elementy, które chronią zewnętrzną warstwę skóry i utrzymują ją w dobrym nawilżeniu. NMF składa się z różnych aminokwasów, kwasów tłuszczowych, triglicerydów, mocznika, ceramidów, fosfolipidów, gliceryny, sacharydów, sodu PCA, kwasu hialuronowego i wielu innych substancji naturalnie występujących w skórze.
Ta formuła zapewnia nietłuste nawilżenie i trwałe rezultaty przy ciągłym stosowaniu.

Mniej znaczy więcej: Ten produkt należy do naszej kategorii Clean Beauty. Oznacza to, że jest wolny od niektórych składników, których bezpieczeństwo nie zostało w pełni wyjaśnione. Więcej informacji znajdziesz w naszym Clean Beauty Guide.
1 szt
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹