Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Infinity 400K
Akcesoria do depilacji

White
1 449,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
1 449,00 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.087603
Silk'n Infinity

Odnowiona trwała redukcja owłosienia

Masz już dość golenia, woskowania i depilacji? Odkryj Silk'n Infinity - bezbolesne i długotrwałe usuwanie włosów, które nie podrażni Twojej skóry! Dzięki temu urządzeniu do usuwania owłosienia możesz w zaciszu własnego domu cieszyć się korzyściami płynącymi z zabiegu IPL, który wykorzystuje światło do usuwania włosów. Rewolucyjny Infinity jest wyposażony w najnowszą technologię, nadaje się do użytku domowego i może być stosowany do wszystkich odcieni skóry!

- Długotrwałe usuwanie włosów na ciele i twarzy za pomocą eHPLTM

- Do 92% redukcji owłosienia po zakończeniu sesji zabiegowych*.

- Odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry

- 400 000 impulsów świetlnych i licznik impulsów Bluetooth

- Metoda pulsacyjna i ślizgowa

Usuwanie włosów światłem Tradycyjne metody usuwania włosów, takie jak golenie, woskowanie i depilacja, są bolesne i często podrażniają skórę. Co więcej, włoski mają tendencję do dość szybkiego odrastania. Silk'n Infinity wykorzystuje jednak energię świetlną, aby uzyskać długotrwały efekt. Ten rodzaj zabiegu IPL jest również oferowany w salonach kosmetycznych, ale teraz można go bezpiecznie przeprowadzić w zaciszu własnego domu - bez konieczności płacenia wysokich cen! Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie podrażnia skóry. Pozostawia piękną, nieskończenie gładką skórę!

Skuteczność Silk'n Infinity została potwierdzona klinicznie. Niezależne badania* wykazały, że to urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia może być bezpiecznie i skutecznie stosowane w typowych warunkach domowych. Urządzenie jest łatwe w użyciu i zapewnia redukcję owłosienia nawet o 92,3%* po sześciu zabiegach, w odstępie dwóch tygodni pomiędzy poszczególnymi sesjami. Infinity jest również zalecany przez wiodących dermatologów.

* Na jasnej skórze z ciemnymi włosami. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat badania klinicznego (2015) przeprowadzonego przez Tennessee Clinical Research Center (Nashville, USA).
White
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹