Beauty Weekend na douglas.pl! Odbierz rabat 20% na zakupy powyżej 199zł z kodem:WEEKEND20Skopiuj kod01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Clarins Serum — skoncentrowana moc korzyści dla skóry

Clarins to marka selektywna, ceniona jest kobiety stosujące kosmetyki pielęgnacyjne z najwyższej półki. Liczne laboratoryjne testy zapewniają skuteczność produktów i dają pewność, że są one całkowicie bezpieczne. Licząc na wyjątkowe korzyści dla swojej urody, warto zaopatrzyć się w preparat, który jest kosmetykiem łączącym ekskluzywną jakość Clarins ze skoncentrowaną siłą serum. Za zastosowaniem Clarins Serum przemawia, to, że jest on produktem zawierającym dużo więcej aktywnych składników niż krem na dzień lub na noc. Wbrew pozorom jego konsystencja jest lżejsza od kremu, występuje bowiem w formie emulsji lub żelu.

Dedykowane wszystkim kobietom dążącym do perfekcji - Clarins Serum

Jednym z sekretów prawidłowej pielęgnacji skóry jest umiejętne dobranie kosmetyków do rodzaju skóry. Dla młodych kobiet, które często mają problemy z widocznymi, rozszerzonymi porami i błyszczącą się cerą odpowiednie będzie minimalizujące pory Trully Matte Serum. Z kolei skóra dojrzała i sucha czerpie korzyści z Supra Sérum Lift-Remodelant Multi-Intensif, czyli preparatu anti-aging dostarczającego komórkom składników niezbędnych do regeneracji. To działające na różnych poziomach skóry Clarins Serum zapewnia wygładzenie i świetlistość cery, sprawia też, że rysy twarzy są bardziej wyraziste. Kobiety po 25. roku życia pragnące wygładzić zmarszczki, ale borykające się też z problemem przetłuszczającej się skóry, będą zachwycone działaniem Double Serum. Gwarantuje ono bowiem kompletną i kompleksową pielęgnację dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb ich cery.

Stworzone do zadań specjalnych

Dla bardzo suchej lub wręcz odwodnionej skóry Clarins opracowało bezcenny zastrzyk energii. Bi-Sérum Intensif Anti-Soif''znakomicie sprawdzi się na przykład po powrocie z urlopu, gdy cera jest najczęściej wyraźnie przesuszona i brakuje jej witalności. Kobietom, które marzą o nieskazitelnej skórze bez zaczerwienień, przebarwień i plam polecane jest Clarins Serum Mission Perfection. Skutecznie pomaga ono zwalczyć zaburzenia pigmentacyjne i wyrównuje kolor każdej cery. Produkt ten, a także wszystkie wyżej wymienione, można znaleźć w sklepie internetowym Douglas. Warto pamiętać, że po nałożeniu wybranego serum najlepiej zastosować odpowiedni krem Clarins.