Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Derma

(43)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według:

Derma - kosmetyki bez zbędnej chemii

Odkryj świat kosmetyków Derma. Polska to kolejny rynek, na który trafiły prawdziwe perełki w świecie naturalnej pielęgnacji. Znajdziesz je w perfumeriach Douglas. To naturalne, certyfikowane kosmetyki, które powstają w trosce o Twoją skórę oraz naszą planetę.

Derma - jasna misja od 2006 roku

Kosmetyki Derma powstają od 2006 roku. To właśnie wtedy duńska marka z siedzibą w Fårup rozpoczęła wytwarzanie produktów pielęgnacyjnych, na przekór temu, co działo się na rynku beauty. Nikt nie obiecywał produktów, które „odmłodzą o 10 lat” i „zmienią życie na lepsze”. W zamian Derma Cosmetics zaproponowało kosmetyki, które:

  • powstają w zgodzie z naturą,
  • są wolne od zbędnej chemii,
  • są dokładnie przebadane i mają certyfikację ekologiczną.

To produkty przeznaczone dla osób, które chcą podejmować świadome decyzje o tym, jakich kosmetyków używają.

Derma - kosmetyki naturalne dla całej rodziny

Gama produktów marki Derma jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej kosmetyki przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a także te uniwersalne - odpowiednie dla każdego członka rodziny.

Kluczowymi liniami produktów Derma są:

  • Derma Eco Baby - to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry najmłodszych, w tym krem, oliwka pielęgnacyjna, delikatny szampon Derma, a także chusteczki nawilżane;
  • Derma Eco Woman - zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o potrzebach kobiecego ciała. W linii znajdują się m.in. krem anti-aging, krem do rąk, balsam do ciała, płyn do higieny intymnej czy produkty do oczyszczania skóry twarzy;
  • Derma Sun - to linia produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry narażonej na ekspozycję na słońce. Odpowiednie na lato - ich składniki aktywne, w tym filtry SPF, wspierają ochronę przed promieniowaniem UV;
  • Derma Family - to gama produktów dla całej rodziny: dzieci oraz dorosłych. Co oferuje w tej linii Derma? Szampon do włosów, żel pod prysznic, balsam do ciała i znacznie więcej.

Sprawdź również serię dedykowaną pielęgnacji męskiej skóry - znajduje się w niej np. sygnowany przez Derma krem do twarzy czy balsam do golenia.

Derma Polska: sięgnij po duńskie kosmetyki w perfumeriach Douglas!

W perfumeriach Douglas dostaniesz najbardziej cenione na rynku kosmetyki marki Derma: hipoalergiczne i dostosowane do potrzeb wymagającej skóry. Jeżeli masz wątpliwości, którą wersję wybrać, porozmawiaj z naszym doradcą. Chętnie podpowiemy Ci, co wybrać z myślą o uważnej i delikatnej pielęgnacji skóry Twojej i Twoich najbliższych!