Darmowa dostawa od 49 zł  |  Bezpłatny zwrot przez 30 dni  |  Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹  |  3 próbki gratis¹  |  Ponad 60 000 produktów

Stwórz własną etykietę!

Nikkie de Jager, znana również jako NikkieTutorials, jest holenderską wizażystką i jedną z największych youtuberek urodowych na świecie. Dzięki swojemu talentowi i osobowości jest obecnie inspiracją dla ponad 15 milionów subskrybentów. Odkryj jej markę kosmetyczną Nimya by NikkieTutorials i uwolnij się od innych etykiet - liczy się tylko TY!

Wykorzystaj moc makijażu!

Siła makijażu od samego początku inspirowała Nikkie do życia na własnych warunkach.

"Od intensywnych kolorów, faktur i wykończeń po neutralną doskonałość - z marką Nimya nie ma żadnych ograniczeń. Tak długo, jak pozostaniesz sobą". - NikkieTutoriale

Where It All Starts

Krem Where It All Starts to hybryda kremu nawilżającego i podkładu. Jest to idealny podkład aby nadać promienność skórze, ale może być również stosowany jako baza pod makijaż.

1 / 4
Serum License to Glow

Serum License to Glow to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać świeżą, promienną cerę. Aplikuj na oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu nawilżającego lub stosuj jako rozświetlający podkład pod makijaż. Na start, gotowi.. świećcie!

2 / 4
Chłodzący sztyft pod oczy

Odświeżenie i nawilżenie dla zmęczonych oczu! Kredkę chłodzącą można stosować w dowolnym momencie: wystarczy przeciągnąć ją od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oczu oraz na górną i dolną powiekę. Dla zachowania świeżości przechowuj w lodówce.

3 / 4
Spray Set It & Forget It!

Gotowa na nieskazitelny wygląd Nimya, który utrzyma się przez cały dzień? Spray utrwalający Set It & Forget It stanie się Twoim ulubieńcem. Spryskaj się nim, wysusz go wachlarzem i ciesz się idealnie utrwalonym makijażem przez cały dzień.

4 / 4