Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Protefix

Mocowanie, pielęgnacja, regeneracja

Protefix od wielu lat rozwija swoje kompleksowe portfolio wiedząc, że zdrowy i piękny uśmiech wpływa na Twoją pewność siebie. Nieustannie dążymy do podnoszenia komfortu życia użytkowników protez zębowych i aparatów ortodontycznych odpowiadając na ich szczególne potrzeby.

Poznaj bogate portfolio marki Protefix

Z myślą o pięknym uśmiechu!

Odkryj jak produkty Protefix mogą odmienić Twoje życie i pomóc Ci poczuć się pewnie na co dzień. Protefix kompleksowo zadba o Twój uśmiech pozwalając Ci śmiać się bez ograniczeń i cieszyć się pełnią życia bez rezygnowania z codziennych przyjemności.

Produkty mocujące Protefix

to wysoka jakość i niezawodność, na którą możesz liczyć podczas codziennego funkcjonowania. Skutecznie mocują i zapobiegają przedostawaniu się drobinek jedzenia pod protezę zębową. Poczuj się pewnie na co dzień.

1 / 3
Protefix HIGIENA

 czyści delikatny materiał protezy zębowej i aparatu ortodontycznego nie rysując ich powierzchni. Dzięki Protefix pozbędziesz się bakterii, uporczywych osadów i przykrego zapachu. Ciesz się swoją protezą na dłużej.

2 / 3
Żel kojąco-regenerujący

do dziąseł o naturalnym składzie to rozwiązanie dla osób zmagających się z aftami, otarciami i stanami zapalnymi w jamie ustnej. 3x działanie żelu koi, regeneruje i chroni. Poczuj ulgę i przyspiesz gojenie.

3 / 3