Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Żyj piękniej

Odkryj swój styl wnętrzarski

Co sprawia, że mieszkanie jest wyjątkowe? Całkiem proste: osobisty styl aranżacji wnętrz! Odkryj różne światy wnętrz i stwórz swoją własną, indywidualną atmosferę w mieszkaniu.

Image alt tag

Prosty i czysty

Skandi

Inspirowany stylem skandynawskim styl mieszkalny Skandi charakteryzuje się naturalnymi materiałami, subtelnymi kolorami i stylowymi zestawieniami- prosty, funkcjonalny,a jednocześnie bardzo przytulny.

Image alt tag
Image alt tag

Elegancki i nowoczesny

Nowoczesny Glamour

Szlachetne aksamitne fotele, bogata kolorystyka, marmurowe powierzchnie i eleganckie złote i srebrne akcenty: Nowoczesny glamour to styl wnętrzarski, który zamieni Twój dom w szlachetny salon.

Image alt tag
Image alt tag

Kolorowy i przytulny

Retro

Życie w stylu retro: Połączenie mebli vintage i kolorowych elementów dekoracyjnych z nowoczesnymi akcentami tworzy idealną atmosferę retro nawet we współczesnym domu.

Image alt tag
Image alt tag

Nowoczesny i szorstki

Industrialny

Niepozorny,a jednak w pełni na czasie: zainspirowany starymi budynkami fabrycznymi, styl industrialny charakteryzuje się elementami ze szkła, metalu i drewna w prostych, czarnych i szarych odcieniach.

Image alt tag
Image alt tag

Zabawny i kolorowy

Boho

Swobodny, przytulny, indywidualny: typowe dla stylu Boho są niekonwencjonalne projekty mieszkań z naturalnymi materiałami i zabawnymi dekoracjami, takimi jak makrama i kolorowe elementy.

Image alt tag