Dostawa gratis od 99 zł      Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumerieOFERTY

J’adoreEau de Parfum

Woda perfumowana
30 ml
285,00 zł
950,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
50 ml
389,00 zł
778,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
559,00 zł
559,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
150 ml
689,00 zł
459,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Nr art.019719
Nuta zapachowakwiatowe
Wielokrotnego napełnianiaNie
WkładNie
Nuta glowyMagnolia,Melon,Mandarynkowa pomarańcza,Bergamotka
Nuta sercaTuberoza,Jaśmin,Róża
Nuta bazyPiżmo,Wanilia,Cedr
J'adore Eau de Parfum to niezwykle szlachetny i kobiecy zapach od Dior stworzony w hołdzie dla miłości Christiana Diora do kwiatów. Główne nuty zapachowe tej kultowej kompozycji to kwiat Ylang-Ylang z wysp Como, róża damasceńska oraz jaśmin.

Esencja Ylang-Ylang rozwija swoje kwiatowo-owocowe nuty i wprowadza do całej kompozycji delikatny, egzotyczny akcent, podczas gdy żywiołowe nuty róży damasceńskiej pobudzają zmysły. W sercu całej kompozycji główną rolę odgrywają jaśmin wielkolistny z Grasse oraz jaśmin Sambac. Jaśmin wielkolistny to kwintesencja szlachetnego kwiatu, która emanuje delikatną zmysłowością, zabarwioną akordami owoców i słońca. Jego aura doskonale współgra z cielesnym charakterem indyjskiego Jaśminu Sambac, o ciepłych nutach otulającego kwiatu pomarańczy.

Dzięki wykorzystaniu w J’adore najszlachetniejszych kwiatów z francuskich ogrodów zapach ten od lat uważany jest za źródło inspiracji. Płynne i pełne zmysłowości linie flakonu w kształcie amfory tworzą legendarny flakon, rozpoznawalny na całym świecie.

"Prostota często skrywa najwyższe wyrafinowanie. J'adore harmonijnie łączy dawną i nowoczesną sztukę perfumiarską, jest nowoczesną w stylu kompozycją najpiękniejszych esencji i szlachetnych absolutów naturalnych kwiatów. J'adore przede wszystkich uosabia sztukę łączenia zapachowych nut." François Demachy – Twórca Zapachów Dior
50 ml

Ikoniczny bukiet kwiatowy

Niczym specjalnie stworzony kwiat

Nuta głowy

Ylang-Ylang

Świeże kwiaty Ylang-Ylang są poddawane destylacji parowej w celu uzyskania esencji. Doskonale łączy się z rozmaitymi nutami kwiatowymi, nadając kompozycji elegancji, intensywności i oryginalności. 

Nuta serca

Róża damasceńska

Pochodząca z Turcji i Bułgarii, używana jako esencja lub absolut. Jest kluczowym elementem kompozycji, stanowi podstawę w nucie serca J'adore.

Nuta bazy

Jaśmin

Jaśmin Sambac, symbol kobiecej delikatności, jest jednym z kwiatów najczęściej wykorzystywanym w przemyśle perfumeryjnym.

Odkryj całą gamę produktów J'adore

J'adore, oda do kobiet, ich śmiałości, piękna.

Od wody perfumowanej J'adore po intensywność Absolu, wyłania się kwiatowy bukiet J'adore, w którym najpiękniejsze kwiaty wyrażają się w niezwykłej zmysłowości.

Oda do zmysłowości i piękna

Oda do zjednoczonych kobiet

  • Dostawa gratis od 119 zl
  • Prezenty do zamówien
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezplatne pakowanie na prezent
1